İkili Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Oturma odanızı, çocuk odanızı veya ofisinizi güzelleştirecek çok çeşitli modellerde ikili koltuk modellerini bir araya getirdik. Evinize yeni bir mobilya almak için sanıldığından daha fazla zaman ayırmak gerekebilir. Seçim yapmakta zorlandığınızda bu süreç gittikçe uzar. 

İkili koltuk satın almaya karar verdiyseniz Mazello mobilya mağazamızda yer alan modeller hem bütçenize uyar hem de çeşitli modeller arasından size uygun olanı bulmanıza olanak sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. 

Küçük aileler ve çiftler düşünülerek tasarlanan ikili modellerdeki koltuklar evinde kısıtlı alana sahip olanlar için mükemmeldir. Şık, sofistike ve fazla yer kaplamayan ikili koltuk modellerimiz arasından kullanılacağı alana uyum sağlayacak olanı mutlaka bulursunuz. 

Küçük Oturma Odaları için İkili Koltuk Modelleri

Şık, zarif ve kaliteli ikili koltuk modelleri oturma odanıza çok yakışacak. Zevkinizi dışa vurmanızı sağlayacak ikili koltuk modellerimiz her evin stiline uyum sağlayacak modellerle geliyor. Oturma odanızın genel stiliyle uyumlu olacak modelleri sizler için bir araya getirdik. 

Modern veya klasik, tercihiniz hangisinden yana olursa olsun Mazello mobilya mağazamızda her bütçeye ve her zevke uygun ikili koltuk modelleri vardır. Modellerin çoğu modern bir konsepte sahip ve aynı zamanda yenilikçi unsurlarla tasarlanmıştır. 

Her gün yeni bir mobilya almaya karar vermediğinizi biliyor. Sizleri mümkün olan en iyi fiyatlar ile en kaliteli ürünleri buluşturuyoruz.  

Yatak Odası için İkili Koltuk Modelleri

Yatak odaları her ne kadar uyumak için tasarlanan bir oda olsa da oturma düzeni ile dekore edildiğinde mini yaşam alanına dönüşebiliyor. Yatak odanızda sınırlı bir alanınız var ve iki kişinin bir arada oturabileceği bir koltuğa ihtiyacınız varsa ikili koltuk modellerimize mutlaka göz atın.

Çiftlerin birlikte oturup film izleyebileceği, rahatça kitap okuyabileceği ve kısa bir şekerleme yapabileceği mükemmel bir alana dönüşen yatak odası için ikili koltuklar, odanızın vazgeçilmez bir alanı haline gelecektir. 

Konforlu İkili Koltuk Modelleri

Bir koltukta aranılan ilk faktör konfordur. Mezallo ikili koltuk modelleri hem şık hem de maksimum konfor sunacak şekilde tasarlanmıştır. Hem otururken hem de dinlenirken sunduğu konfor ile rahat bir kullanım sunacaktır. Boyut ve konfor seviyesi göz önüne alındığında küçük çocukların veya tek bir kişinin rahatlıkla uyuyabileceği bir alan haline dönüşürler. 

İkili koltuk modelleri arasında seçim yaparken stil ve konforun yanı sıra kullanılacak olan odaya uyumu ve dekorunuzu nasıl tamamlayacağı da önemlidir. Ayrıca çeşitli boyutlarda ve farklı mekanizmalar ile tasarlanan ikili koltuk modellerinin kullanılacağı alanın boyutunu bilmek gerekir. Böylece minimal veya daha gösterişli ikili koltuk modelleri arasında seçim yapmanız kolaylaşacaktır.

Küçük Odaları Büyük Gösteren İkili Koltuk Modelleri

Küçük odalara sahip bir eve sahip olmanın avantajları elbette vardır. Temizlemesi daha az zaman alır, satın almayı gerektiren mobilya sayısı azdır ve sıcak ve rahat hissetmek için etkili alanlardır. Diğer taraftan küçük odalar her zaman arzu edildiği gibi dekore edilemeyebilir ve kolaylıkla dağılabilir. Küçük odaları büyük gösteren mobilyalar ile pek çok sorunun üstesinden gelmek mümkün. 

Hem günlük kullanım hem de dinlenme için gerekli konforu üst standartlarda sunan ikili koltuk modellerimiz herkesin farklı gereksinimlerine geniş yelpazesi ile yanıt verebilecek türdedir. Birbirinden farklı açılır kapanır mekanizmaları ile istenildiğinde yatak olarak kullanılabilen modeller ve daha fazlası Mazello’da.

Küçük evler için yerden tasarruf sağlayan ikili köşe koltuklar, kullanışlılığı ve konforu tek bir parçada birleştiren mobilyalardır. Kullanılan alan miktarını yarıya düşürürler.

Birbirinden farklı ebatlarda tasarlanıyor olmaları ikili koltuk modellerinden bazılarının üçlü koltuk modellerini aratmadığı da söylenebilir. Bazıları ise öylesine minimaldir ki tekli koltuk görüntüsüne sahiptir. Ancak işlevsel özellikleri sayesinde tekli koltuktan daha fazla konfor ve kullanışlılık sağlarlar.

İkili Koltuk Modellerinde Renk Seçenekleri

Pek çok kumaş dokusu ve renk seçeneği bulunan ikili koltuklar arasından beğeninize ve evinizin dekorasyonuna uygun olanı seçmek mümkün. Koltuk takımı modülü olarak tasarlanan ikili koltuk modellerini ister tek başına isterseniz de takım halinde sipariş verebilirsiniz. Sıkça tercih edilen modeller arasından bir ikili koltuk satın almak istediğinizde dilediğiniz kumaş paletinde yer alan sayısız renk tonuyla üretim yapılabilmektedir.  

İkili koltuğun yer aldığı takım halinde beğeninize sunulan koltuk takımı şeklinde bir sete ihtiyacınız varsa çeşitli renk tonlarını kullanarak ortaya harika bir tasarım çıkarabilirsiniz. Soft tonların sakinliğinden, kontrast renklerin enerjisinden ve modern çizgilerden yararlanarak renklerin birbiriyle bütünleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Kullanım alanınızı yeni mobilyalar ile yenilemek isterseniz dekorasyonun göze hoş görünebilmesi için renk uyumuna mutlaka önem vermelisiniz. Koltuk takımlarının renkleri ile odadaki diğer mobilyaların bir bütünlük içinde olması önemlidir. Perde rengi, sehpa rengi, TV ünitesi, yemek masası ve hatta duvar rengi bile odanın dekore edilmesinde belirleyici unsurlar olabilir. 

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken İkili Koltuk Modelleri

Bir koltuk takımı veya üçlü koltuk ile dekore etmeye yeterli geniş bir salon veya oturma odası olmayanlar, ikili koltuğun sağladığı avantajları değerlendirebilirler. Az yer kaplayan ancak geniş bir oturumu olan ikili koltuklar, kaliteli ve şık tasarımları ile ihtiyaçlarınıza yanıt verecek kalitedir.

Kumaş ve renk seçeneklerinin çokça sayıda olmasının yanı sıra fonksiyonel özelliklerle donatılan ikili koltuk modelleri takıma ihtiyaç duymadan tek başına da kullanım olanağı sağlıyor. Yataklı modellerine kolaylıkla rastlayabildiğiniz koltuk kanepe tarzı tasarımlar özellikle evinde yatak kapasitesini artırmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Minimal görünümüyle hem hoş hem de şık tasarımlardan ikili koltuklar, konforuyla da dikkat çekiyor. Bazı modeller tek kişilik yatağa veya sırtınızı rahat bir şekilde rastlayabileceğiniz tasarımlar ile donatılmıştır. 

Koltuklarda eve geldikten sonra dinlenip günün yorgunluğunu atabileceğiniz konforu arıyorsanız, Mazello mobilya mağazamızda yer alan ikili koltuk tasarımları arasından rahat ve konforlu modellere göz atabilirsiniz. 

İkili Koltuk Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

Evinize veya ofisinize temel mobilyalardan biri olan koltuk satın almak istediğinizde doğru koltuğu bulmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. İkili koltuk tercih edilirken sizlere yardımcı olacak ipuçları ile ihtiyacınıza uygun en iyi koltuğu bulmanız kolaylaşacaktır. 

İkili Koltuklarda Ebatlar

İkili koltuğu kullanım amacınıza ve yerleştireceğiniz alana bağlı olarak farklı ebatlarda tercih etmek isteyebilirsiniz. Örneğin dar bir alan için yatay yüksekliği kısa, yeri geldiğinde dinlenmek istediğiniz bir alan haline dönüştürmek için ise yatay yüksekliği uzun modellere ihtiyaç duyarsınız. Doğru koltuk seçimi yapmak için ölçümlerin önceden yapılarak model arayışına girilmesi önemlidir. 

İkili Koltuklarda Stiller

Stil, bir mobilyanın dayalı döşeli bir eve satın alınmak istenmesi halinde oldukça önemli bir dekorasyon kuralıdır. Zevkinize göre bir oda tasarlarken her mobilyanın birbirine uyumlu olması gerekir. Bunun için takip edebileceğiniz birkaç stil yaklaşımı bulunur. 

Küçük odalarda kullanılacak diğer mobilyaları daha az görünür şekilde dekore edip ikili koltuğu odanın merkezi haline getirebilirsiniz. Ayrıca genel bir tarz yansıtmak isterseniz ikili koltuğun odadaki diğer mobilyalara renk, doku ve tarz bakımından uyumu gerekir. Ancak yalnızca bu ikisi yeterli değildir. İkili koltuklarda estetik görünümünün yanı sıra fonksiyonel özelliklerine de dikkat etmek oldukça önemlidir. 

İkili Koltuklarda Yumuşaklık

Yumuşaklık ve sertlik koltuk seçimi yaparken mobilyanın kullanım amacına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yalnızca misafir ağırlamak için kullanılacak bir ikili koltuğun dik duruş için sert veya orta sert özellikte olması muhtemeldir. Ancak günlük kullanım için ideal olan yumuşak oturumu olan koltuklardır.

İkili Koltuk Fiyatları

Koltuk takımlarının modüllerinden biri olan ikili koltuklar talep edildiğinde tek başına alınabilmektedir. Genel itibariyle düşünüldüğünde ikili koltuk ekonomik fiyat aralığındadır. İkili koltuk fiyatlarını etkileyen unsurlar ise özel ölçü, kumaş ve renk siparişleri, ekstra fonksiyon ve kırlent seçimi olarak ifade edilebilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR