MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-008-8091
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-008-8049
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2181
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2083
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 >

Şifonyer Fiyatları ve Modelleri

Zarif tasarımlara sahip şifonyerler, hemen her oda tipi için iyi bir dekoratif ürün olarak değerlendirilebilir. Konumlandırıldığı odaya farklı bir ambiyans, farklı bir hava katar. Şifonyerler evinizdeki en can alıcı mobilyalardan birisidir. Zevkinizi ve karakterinizi birçok farklı özelliğiyle ortaya koyar. 

Yatak odalarınızın vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan şifonyerler, her dönem trend olma özelliğini koruyan, işlevsel özellikleriyle kullanıcılarına harika bir kullanım fonksiyonu sunan, ekonomik ve estetik bir depolama çözümü olarak da ifade edilebilir. 

Ev Dekorasyonunda Şifonyerin Önemi

Ev dekorasyonuna şık bir görünüm olarak etki edecek kompakt mobilyaların başında gelen şifonyerler; yatak odalarında, salonlarda, genç odalarında, yemek odalarında veya farklı türde bir odada kullanılabilir. Şifonyerle dağınıklığın toparlanmasına ve göz önünde bulunan düzensiz eşyaların depolanmasında ev sakinlerine önemli bir avantaj sunar. 

Barındırdığı özelliklere ve tasarımsal detaylara göre küçük ve büyük boyutlu birçok eşyanızı şifonyer içerisine yerleştirebilirsiniz. Diğer mobilyalarla uyumlu olarak tercih edilen modelleri, mobilyalarınıza üstün bir estetik özellik kazandırır. Aynı zamanda üst yüzeyini dilediğiniz gibi dekore etmenize olanak sunar.

Kullanım alanlarına göre pek çok farklı formatta, stilde, renkte, konseptte ve tarzda üretilen şifonyer çeşitlerini Mazello web sitesinde bulabilirsiniz. Eşyalarınızı muhafaza etmekten öte odanın dekoratif görünümüne önemli bir katkı sağlaması, zarif ve çekici tasarımıyla göz zevki almanızı sağlaması ve farklı renk ve stilleriyle ilgi alanlarınızı ortaya koyması gibi avantajları da beraberinde getirir. 

Şifonyer Modelleri ve Özellikleri

Şifonyerler çok çeşitli formlarda ve kullanım özellikleriyle üretilebiliyor. Ne amaçla kullanacağınıza ve odanızın dekorasyonuna nasıl bir katkı sağlayacağınızda göre istediğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz. Daha çok depolama alanı amacıyla kullanılan şifonyerler; farklı boyutta ve farklı çekmece sayısıyla üretilmektedir. 

Odanın genel görünümüne olumlu katkı sunması için şifonyer modellerini seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Odanızın büyüklüğü, hangi tür bir odada yer vereceğiniz, talep ettiğiniz eşya depolama özelliği, materyal çeşitliliği ve diğer tasarımsal özellikleri baz alarak kararınızı verebilirsiniz.

Aynalı Şifonyer Modelleri

Özellikle yatak odalarında en çok tercih edilen ürün aynalı şifonyer modelleridir. Bu ürünler hem estetik bir görünüm sunar hem de odanızı olduğundan daha büyük gösterir. Bunun nedeni ise aynanın yansıma özelliğine sahip olmasıdır. Aynalar, daha çok daire şeklinde veya dikdörtgen-kare şeklinde tasarlanmaktadır. Fakat modern mobilyalarda beşgen, eliptik, asimetrik gibi geometrik şekillere de rastlamak mümkündür. 

Bazı şifonyer modellerinde ayna bölümü ayrı bir birim olarak tasarlanmaktadır. Şifonyerin üst modülü olan aynalar, kimi zaman sağında ve solunda raf sistemleriyle donatılmaktadır. Nasıl bir ürün tercih edeceğinize karar verdikten sonra Mazello’nun onlarca ürün grubu arasından birisini inceleyebilirsiniz.

Aynalı şifonyer mobilyalarında makyaj malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz pek çok çekmece veya göz bulunuyor. Bu ürünlerle kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz materyallere daha rahat erişebilir, düzenli bir eşya depolama özelliğine sahip olabilirsiniz.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri

Yüzyıllardır ev dekorasyonunda çekmeceler her zaman önemli bir yer tutmuştur. Hem mobilyanın düzenli bir kullanıma sahip olması hem de farklı türde eşyaların belirli bir sisteme göre muhafaza edilmesi bu tür ürünlerle mümkün olmaktadır. 2 çekmeceli, 3 çekmeceli, 4 çekmeceli, 5 çekmeceli veya daha çok çekmece barındıran modeller bulunmaktadır.

Trend tasarımları incelediğimizde, sağa ve sola iki farklı birim olarak yerleştirilen çekmece yapılarıyla karşılaşıyoruz. Bazı modellerde ortada bir çekmece ve altında sandalye boşluğu bulunabiliyor. Daha çok makyaj ve kişisel bakım gibi uygulamalarınızı bu mobilyaları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu yönüyle bir nevi makyaj masası olarak da işlev görmektedir.

Duvara Monte Şifonyer Modelleri

Tıpkı TV ünitelerinde olduğu gibi şifonyer modellerinde de duvara monte edilebilir özellikte ürünler bulunuyor. Alandan tasarruf edilmesine imkan sağlayan bu özellik, çok ağır mobilyalarda önerilen bir özellik değildir. Çünkü montajı sağlam yapılmazsa; güvenlik tehlikesi oluşturabilir. Fakat minimal ölçülere sahip modellerde sıklıkla kullanılan bir çeşittir. 

Duvara monte şifonyer modelleri, belirli sayıda raf, çekmece, ayna veya farklı türde bir modül ile donatılabilir. Gereksinimlerinize bağlı olarak tarzınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Geniş ürün çeşidi ile kullanıcılarının beğenisini toplayan Mazello, ürün gamı içerisinde hemen her kategorideki şifonyerlere yer vermektedir.

Ayaklı Şifonyer Modelleri

Yüksek veya alçak ayak boyuna sahip çok çeşitli şifonyer modelleri bulunmaktadır. Ahşap ayaklı, metal ayaklı, ferforje ayaklı, vb. ürün grupları için Mazello’nun üstün özelliklere sahip ürünlerine göz atabilirsiniz. Evinizde temizlik ve hijyen sizin için ilk plandaysa ayaklı olan modelleri tercih ederek; temizlik uygulamalarınızı çok daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayaklı şifonyer modellerinde klasik ve modern tarzlar bir arada sunuluyor. Her renge ve zevke hitap eden birbirinden şık ürünler, geleneksel tasarımlarla ve çağdaş tasarımlarla sizlerle. Ev dekorasyon modasına damga vuran ürünler için Mazello’nun ayaklı şifonyer modellerine göz atabilirsiniz.

Bu tür ürünleri daha uzun ömürlü kullanabilmek için mümkün olduğunda az yer değiştirmeniz gerekebilir. Özellikle şifonyerlerin içi eşyalarla dolu olduğunda; sürüyerek yer değiştirmek mobilyanın ayak kısmının hasar görmesine neden olabilir. Mazello olarak dayanıklı ev mobilyaları konusunda her ne kadar kaliteli ürünlerle sizlere hizmet versek de; ürünlerimizden alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkarmak için ideal şekilde kullanmanızı öneririz.

Yerden Yüksek Şifonyer Modelleri

Zeminden en az 10 cm yüksekliğe sahip ürünler, yerden yüksek olarak değerlendirilmektedir. Daha çok temizlik konusunda zorluk yaşamak istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise elektrik süpürgesi, robot süpürge ve el süpürgesi gibi alet ve makinelerin şifonyerin yüksek ayakları sayesinde zemin üzerinde rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır.

Yerden yüksek şifonyer modellerinin bir diğer avantajı da ayaklarının daha sonrasında değiştirilebilmesine imkan tanımasıdır. Örneğin bir ayak kırıldığında, hasar gördüğünde veya eskidiğinde, rahatlıkla demonte edilerek yenisiyle değiştirilebilir. Bunun yanı sıra ev modası trendlerinde yenilikçi bir yaklaşıma konu olması da tercih edilmesindeki temel faktörlerden birisi.

Klasik Şifonyer Modelleri

Evinde klasik mobilya tarzını yansıtmak isteyen kullanıcılar için tercih edilen modellerden birisi de klasik şifonyer modelleridir. Daha çok ahşap ve ağaç malzemeleri kullanılarak imal edilen bu modeller; yıllar geçse de modasını kaybetmeyecek tasarımlara sahiptir. 

Yatak odalarında ve salonlarda şifonyer seçimi yapmak için odadaki diğer mobilyalarla uyumlu bir konsepte sahip olduğundan emin olmalısınız. Örneğin yatak odanızda ahşap bir gardırop kullanıyorsanız; şifonyer seçiminizi klasik tarzda yapmanız faydanıza olabilir. Ya da salonunuzda açık renkli bir oturma grubu bulunuyorsa ve yeni bir şifonyer satın almaya karar verdiyseniz; yine açık renk tonlarında klasik bir şifonyer modeli tercih edebilirsiniz. 

Modern Şifonyer Modelleri

Beyaz, kahverengi, siyah, gri, metalik, mat ve zıt renk tonları gibi renk özellikleriyle donatılan modern şifonyer modelleri; bu yılın gözde ürünleri arasında bulunuyor. Kimi ürünlerinde bir pufla, kimi ürünlerde özgün geometrik tasarımlara sahip aynalarla birlikte üretilen bu modeller; evinizdeki mobilyalarla harika bir uyum yakalayabilir. 

Şifonyer Fiyatları

Barındırdığı özellikleri ve işlevleri göz önünde bulundurulduğunda, şifonyerlerin fiyat performans açısından oldukça kârlı bir ürün olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü mevcut hacminin hemen tümünü depolama çözümü olarak kullanır. Birçok farklı çekmece türü ve ekstra modülü barındırır. Şifonyer fiyatları da tüm bu özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.

Mazello olarak şifonyer ürünlerinde uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Sanatsal ürünleri, son trend tasarımlarla buluşturan Mazello ile en güzel şifonyer modellerine sahip olabilirsiniz. Yılın belirli dönemleri geliştirdiğimiz mobilya kampanyalarıyla indirimlerden ve kampanyalı ürünlerden birisini de tercih edebilirsiniz. Her bütçeye, her zevke ve her oda tipine uygun olarak tasarlanan şifonyer modelleriyle evlerinizi şımartacak, güzel bir dekoratif görünüme sahip olacak ve yararlı bir kullanım avantajını yakalayacaksınız. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR