MZ-008
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-043
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 3 ... 6 >

Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yatak odası mobilyaları, bir evin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Dekoratif anlamda eve farklı bir hava, farklı bir tarz katan bu mobilyalar, günün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz ve dinlenme, giyinme, vb. ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yaşan alanı sunar. Yatak odası satın almadan önce, hangi modelin sizin için uygun olduğunu, dekorasyon anlamında evinize neler katabileceği ve yatak odası mobilya takımlarının içeriğinde gereksinimlerinizi karşılayan bileşenlerin var olduğuna emin olmalısınız.

Mazello’nun üstün tasarım ve dekorasyon özellikleri ile müşterilerine sunduğu yatak odası mobilyaları, güncel moda trendleri ve fonksiyonel bileşenleri barındıran eşsiz ürünlerdir. İhtiyacınıza uygun olan modeli, en uygun fiyatlarla satın almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, ekonomik ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Gerek yeni bir yatak odası satın almak isteyenler, gerekse yatak odasını yenilemek isteyenler, son dönemlerde ev moda trendine uygun olan modellere yöneliyor. Her zevke ve her tarza hitap eden modellere yer verdiğimiz sayfamızda; geleneksel masif ahşaptan metal bileşenlere, kompozit malzemelerden mdf ürünlerine ve insan sağlığı için herhangi bir zararı olmayan her türlü malzemeye yer veriyoruz. Tarzınızı yansıtan göz alıcı yatak odası modelleriyle, evinizi hiç olmadığı kadar şımartabilirsiniz.

Modaya Uygun Zengin Yatak Odası Takımları

Yatak odaları, sürekli olarak gelişen dekoratif detaylar ve zaman geçtikçe modasını kaybetmeyen klasiklerin mükemmel uyum yakaladığı bir mekandır. Mazello tarafından sunulan yatak odası mobilyaları, bu mükemmel uyumu en iyi şekilde ortaya koyar. Gerek güncel ev dekorasyonu özellikleriyle modaya uygunluğu sağlar gerekse geleneksel bileşenlerin yer aldığı modelleri sizler için listeler.

Yatak odalarında yer alan eşyaların boyutları, yatak odası takımı fiyatları ve diğer merak ettikleriniz için web sitesindeki iletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede yatak odanız için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve bütçenize uygun alternatifleri öğrenebilir, eşsiz tasarımlara sahip yatak odanıza kavuşabilirsiniz.

Yatak Odası Takımlarında Yer Alan Mobilyalar

Konu ev dekorasyonu olduğunda herkesin zevki ve tercihi farklıdır. Kimileri klasik mobilyalardan hoşlanırken, kimileri spor modellere ve güncel trendlere ilgi duyar. Mazello olarak yatak odası dekorasyonunda ilgi duyulan tüm ürünlere yer veriyor, sizlere onlarca farklı alternatif arasından zevkinize uygun bir tercih yapma imkanı tanıyoruz.

Yatak odası mobilya takımlarında, uzun yıllar kullanabileceğiniz pek çok farklı eşya bulunmaktadır. Mobilyaların yatak ve yatak başlığı, gardırop, komodin, giyinme odaları ve şifonyer gibi standart ürünlere ek olarak, kendi dokunuşlarınızla odanıza renk katacağınız kişiselleştirilebilir ürünlerle zenginleştirilebileceğini söyleyebiliriz.

Dayanıklı, uzun ömürlü, insan sağlığı için yüksek kalite standartlarına sahip hammadde, üstün üretim teknolojisi ve fonksiyonel ürünlerle oluşturduğumuz yatak odası takımları, herkese ve her eve özel tasarımlarla sizlerle.

Modern ve Klasik Gardıroplar

Yatak odası denildiğinde, yataktan sonra akla ilk gelen mobilya şüphesiz gardıroplardır. Kıyafetlerinize, özel eşyalarınıza, yatağınızda kullandığınız çarşaf, yastık yüzü ve nevresim gibi çeşitli ürünlere ev sahipliği yapacak olan bu mobilya, gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılamalıdır.

Mazello’nun web sitesinde yer alan yatak odası takımlarındaki gardıroplar, sürgülü, menteşeli, kızaklı, vb. sistemlerle imal edilmiştir. Uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Yatağınız ve diğer mobilyalarınızla harika bir uyum içerisinde olan gardırop seçimi yaparken; depolama alanını, yüksekliğini, konumlandıracağınız alanı göz önünde bulundurmak yararınıza olacaktır.

Özel Tasarımlı Yatak ve Yatak Başlıkları

Takımların içerisinde bulunan bileşenlerden birisi olan yataklar ve yatak başlıkları; çoğu kişi tarafından önemli bir kriter olarak değerlendirilmese de; zamanınızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz yatak odası için önemli mobilyalardandır. Mazello’nun yatak odası takımlarında mevcut olan yataklar, ortopedik özelliktedir ve yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Dinlenmeniz için size konforlu bir mobilya kullanım imkanı sunar.

Başlıklar, yatak odanızın dekorasyonunuza katkı sağlayan bir diğer önemli bileşendir. Kumaş kaplamalı, minderli, vb. pek çok farklı özellikteki yatak başlıklarını ürün sayfalarımızdan inceleyebilir, dilediğiniz herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

Geniş Depolama Alanı Sunan Komodin ve Şifonyerler

Komodin ve şifonyerler, yatak odalarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Gardırobun eşyaları yerleştirmek için yeterli olmadığında hayat kurtaran mobilyalardandır. Çekmeceli şifonyerler, aynalı şifonyerler, kapaklı şifonyerler, vb. pek çok farklı tasarıma sahip şifonyerlere takımlarda yer vererek; gereksinimlerinizi daha iyi karşılayabilirsiniz.

Komodinler, genellikle yatağın sağ ve sol yanına konumlandırılan, modası hiç geçmeyen, kullanışlı ve fonksiyonel yatak odası mobilyalarındandır. Küçük ve büyük boyutlu komodinlere rastlamak mümkündür. Kimileri yatak yüksekliğinden daha büyükken, kimileri minimal ölçüleriyle küçük yatak odaları için ideal bir tercihtir. Odanızın dekoratif özelliklerine, alan genişliğine, yatağınızın boyutlarına ve ihtiyaçlarınıza göre yatak odanızda üstün tasarım özelliklerine sahip komodinlere yer verebilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası mobilyalarında her zevke ve tercihe uygun olarak geliştirdiğimiz ürünleri sunarken, her bütçeye uygun alternatiflere de yer vermeyi ihmal etmiyoruz. Farklı konsept ve tasarımların birlikte sergilendiği web sayfamızda, dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Yatak odası takımı fiyatları, geniş bir skalaya sahip olduğundan, belirli bir sınırlamadan söz etmek doğru olmaz. Fakat sürekli olarak sunduğumuz indirimli fiyatlar ve kampanyalı ürünlerle, ekonomik şartlarınızı zorlamadan alışveriş yapma olanağı tanıyoruz.

Sol menüden yatak odası takımlarıyla ilgili filtrelemeler yapabilir, indirimli ve kampanyalı ürünleri görüntüleyebilir, dilerseniz ürün sayfasında ve iletişim sayfasında yer alan numaralar vasıtasıyla bizimle iletişime geçerek fiyat sorabilirsiniz. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizin tümü için Türkiye’nin her noktasına ücretsiz teslimat avantajından da faydalanabilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Seçimi

Aileniz için uygun olan yatak odası seçimi için bazı faktörleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Bu faktörler; doğru ölçü seçimi, gereksinimlerinize uygun takım içerikleri, yataklarda, yatak başlıklarında, gardıroplarda ve diğer takım bileşenlerinde aradığınız özellikler, evinizin dekorasyonuna uygunluk gibi önemli kriterlerdir.

Mobilyaları konumlandıracağınız yatak odanızın ölçülerini almak, gardırop, yatak, komodin ve şifonyer gibi diğer bileşenlerin yer alacağı alanı belirlemek ilk işiniz olmalıdır. Eğer tavan yüksekliğiniz düşükse, buna uygun bir yükseklikte gardırop seçmeniz gerekir. Benzer şekilde en ve genişlik ölçülerine de dikkat etmeniz gerekir. Zemin ve duvar gibi yatak odanızı daha iyi gösterecek detaylara uygun olarak da bir seçim yapabilirsiniz.

Yatak odanızı dekore ederken, yalnızca iyi bir mobilya alışverişi yapmak yeterli olmaz. Zevkinizi ve tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bazı unsurlara yer vermek, hem bu süreci daha eğlenceli kılacak hem de yıllar boyu severek kullanacağınız bir oda tasarlamak için size fırsat verecektir. Eşinizin de bu seçimi yaparken fikirlerini bildirmesi ve ortak bir seçim yapmanız, bu yeni odanızı içerisinde bulunmaktan keyif alacağınız bir yaşam alanına dönüştürecektir.

Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Yeni bir yatak odası takımı almaya karar verdiğinizde, mobilyaları nasıl konumlandıracağınız ve yatak odanızı nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir sahibi olmanız gerekir. Mobilyaların ideal yerleşimi, oda tipine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterebilir.

Genellikle yatak odanızın uzun duvar kenarına gardırobun veya yatağın konumlandırılması önerilir. Şifonyer ise köşe hatlara veya kısa kenarlara yerleştirilebilir. Komodinler ise yatağın sağ ve sol yanında kendisine yer bulabilir.

Eğer yatak odanız dikdörtgen değil de kare geometrisine sahipse; bu konuda kendi oda yerleşim planınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Fakat bunu yaparken, odanın kullanışlı olmasına, iyi bir yürüme alanı olmasına, eşyaların iç içe geçmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde nasıl bir yerleşim planı uyguladığınız konusunda tamamen özgürce bir seçim yapabilirsiniz.

Odanızı dekore ederken, yatak odası takımlarında mevcut olan mobilyalara ek olarak, hoşlandığınız ve zevk aldığınız farklı türde ürünlere ve dekoratif objelere yer verebilirsiniz. Komodin ve şifonyerlerin üzerine ekleyeceğiniz sanatsal ürünlerle bunu yapabileceğiniz gibi; abajur ve gece lambası gibi odanın herhangi bir yerine konumlandırabileceğiniz iyi tasarlanmış ürünlerle de yatak odanızı benzersiz bir şekilde dekore edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR