MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 3 >

Karyola Modelleri, Karyola Yatak Fiyatları

Yatak odalarında rahatlığı ve konforu yakalamak isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilen, üstün tasarım özelliklerine sahip karyola modelleri Mazello ile sizlerle. Odanıza dekoratif anlamda zenginlik katacak, geçirdiğiniz zamanın değerini artıracak bu modellerle şıklığı ve zarafete tanık olabilirsiniz.

Günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz yatak odalarından beklenilen en temel özellik şüphesiz iyi bir yaşam alanı konseptine sahip olmasıdır. Tüm yönleriyle keyif veren, oda görünümüne şıklık katan özel bir yatak odasına sahip olmayı kim istemez. Uzman tasarımcıların insan konforunu ve ihtiyaç duyduğu fonksiyonları prensip edinerek tasarladığı premium karyola grubu ürünlere sayfamızdan erişebilirsiniz. 

Çift Kişilik Karyola Modelleri

Kendinizi şımartmak isteyeceğiz çift kişilik karyola modellerini Mazello’nun seçkin ürünlerinde bulabilirsiniz. Satışını yaptığımız karyola çeşitlerini farklı renk, konsept ve yaşam alanı seçenekleriyle zengileştirdik. Farklı ölçülerle ve farklı depolama alanı alternatifleriyle sizlere sunulan bu modellerle evinizin dekorasyonunu gün yüzüne çıkarabilirsiniz. 

160x200 cm ölçülü daha minimal bir seçenek veya karavan karyola diye tabir ettiğimiz 180x200 cm ölçülerinde daha geniş bir yatak modeli tercih edebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun uzun yıllar boyu güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tek Kişilik Karyola Modelleri

Genç odalarında ve evli olmayan kişilerin yatak odalarında tercih ettiği mobilyaların başında gelen tek kişilik karyola modelleri, genişliği 60 cm ila 160 cm arasında değişen bir ölçüye sahiptir. Odanızda yatağa ayırdığınız alanın genişliğine uygun olarak dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz. Tabi seçiminizi yaparken, fiziksel özelliklerinizi de dikkate almanız gerekmektedir. 

Alanınızı optimum verimli şekilde kullanabilmek için yatak başlığınızı da odanızın ölçülerine göre şekillendirmeniz önemlidir. Duvarlar ve yatak kenarları arasında en azından bir insanın rahatlıkla yürüyebileceği kadar mesafe bırakmalısınız.

Benzersiz Özelliklerle Donatılmış Karyola Modelleri

Mazello olarak ev dekorasyon ürünlerinde ve profesyonel mobilya gruplarında öncü tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Her evin ihtiyacına, en iyi tasarım çözümlerimizle yanıt veriyoruz. Karyola modellerinde de geliştirdiğimiz ürün grupları, farklı birçok fonksiyonu içerisinde barındırmaktadır. 

Beşik modülü içeren karyola modellerimiz, çocuklu aileler için harika bir seçim olabilir. Karyolanın sağ veya sol yanına monte edilmiş bu eşsiz mobilya, sizlere konforlu bir yatak alanı sunacaktır. Yatağa bitişik olması, ebeveynlerin çocuklarını takip ederken yatağından ayrılmadan bu işlemi gerçekleştirmesine olanak sunuyor. 

Buzdolabı modülü içeren bir başka ürünümüzde küçük boyutlarda, genellikle iki raflı içecek buzdolabı yerleştirilmek üzere bir bölüm yer alıyor. Gecenin herhangi bir vakti su içmek veya yatak odanızda vakit geçirdiğinizde soğuk bir yudum içecek almak istediğinizde, barınızı yanı başınıza getiriyor. Modern ve geleneksel hatlara yer verilen bu eşsiz ürün, kendinizi özel hissetmeniz için ideal bir tercih olabilir. 

Panolu ve panosuz olarak tasarlanan farklı türde ve farklı ölçülerde tasarlanan karyola modelleri de bu sayfada sizlerle. Panosuz bench ve panolu bench karyola modelleri gibi sayısız kategori arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Modern Karyola Modelleri

Modern mobilyalardan hoşlanan ve zengin renk/konsept çeşitliliği arasında bir tercih yapmak isteyenler, tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak modellerimize göz atabilir. Özel kampanyalarla ve cezbedici fiyatlarla sunduğumuz yataklar ve yatak başlıkları, modern çizgilere, özgün dokulara ve benzersiz tasarımlara sahip.

Siyah, gri, mavi, beyaz, mat renkler veya pastel renkler gibi onlarca farklı renk ve doku seçeneği arasında zevkinize göre bir tercih yapabilir, Mazello farkıyla modern karyola modellerini satın alabilirsiniz. 

Modern karyola modelleri yatak odanızı baştan aşağı değiştirecek geniş ürün çeşitliliğiyle sizlerle. Geleneksel dekorasyonun modern hatlarla buluştuğu ürünler de sitemizde yer almaktadır. Yüksek yatak başlıkları, geniş yatak başlıkları veya farklı ölçü ve farklı seçeneklerde sayfamızda yer alan modelleri görselleriyle birlikte inceleyebilirsiniz.

Yaşam alanınızda kompakt tasarımlara öncelik vermek istiyorsanız, fonksiyonel ürünlerimiz sizin için iyi bir fikir olabilir. Yalnızca bir karyola veya yatak değil; aynı zamanda kullanışlı bir yaşam alanı oluşturmak için Mazello’nun zengin ürün çeşitliliği arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Bazalı Karyola Modelleri

Gerek yetişkin yatak odalarında gerekse genç odalarında daha fazla depolama alanı sunması ve ortalıktaki dağınıklığı önemli ölçüde toplaması nedeniyle bazalı karyola modellerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu modellerde genellikle yere sıfır konumda, bir sunta plaka üzerinde genişliği 160 cm ila 200 cm ve uzunluğu 200 cm ila 220 cm ölçülerinde baza yer almaktadır. 

Bazalı karyola modelleri, bazı ekstra fonksiyonlara sahip olabilir. Sürgülü bazalı modeller, çekmeceli bazalı modeller, yatağın yanından veya altından doğru açılan bazalı modeller gibi sayısız karyola seçeneklerinden bahsedilebilir. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre dilediğiniz bir modeli seçebilir, yatak odanızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Karyola Modelleri

Daha çok geleneksel tasarım anlayışından hoşlanan kullanıcılar için geliştirilen nadide tasarımlara sahip ahşap karyola modelleri sizin için güzel bir fikir olabilir. Ahşabın pek çok renk ve doku tonunu bulabileceğiniz modellerimiz arasından beğendiğiniz herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz.

Ahşabın insan doğasına harika uyumu, Mazello mobilyalarıyla evinize renk katıyor. Geleneksel ve modern tasarımların birlikte harmanlandığı ürünlerimizde, yıllar boyu modası geçmeyecek olan tarzlara sahip olabilirsiniz. 

Lüks Karyola Modelleri

Lüks ürünlerden ve tasarımlardan hoşlananlar için özel olarak tasarlanan eşsiz dekorasyon ürünü mobilyalarımızla odanıza bambaşka bir ambiyans katabilirsiniz. Farklı işlemelere, geniş renk çeşitliliğine, özgün yatak başlığı tasarımlarına ve konforlu yataklara ulaşabileceğiniz sayfamızda zevkinize uygun bir tercih yapabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonunda Karyolanın Önemi

Tek kişilik veya çift kişilik karyola modelleri, yatak odanızın dekorasyonunu baştan aşağı değiştirecek niteliktedir. Her ne kadar tek başına yeterli bir dekorasyon ürünü olarak değerlendirilmese de; ona uyumlu olabilecek diğer yatak odası mobilyalarıyla birlikte harika bir kombin yakalanabilir.

Yatak ve yatak başlığı seçerken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Evinizde en çok önem vermeniz gereken yerlerin başında gelen yatak odaları, kullanıcıları için hem görsel bir farkındalık hem de kullanışlı bir mobilya seti özelliği taşımalıdır.
  • Yatak seçiminizde her zaman uyumu ön planda tutun ve diğer mobilyalarla birlikte nasıl görüneceği hakkında fikir edinin.
  • Tercihlerinizi genişletin. Ne kadar çok fazla ürün inceleme şansınız olursa; sizin için en iyi modele yaklaşmanız kolay olacaktır. Seçenekleri çoğaltın ve Mazello’nun tüm ürünlerini inceleyin.
  • Beğendiğiniz bir tarz varsa o tarza yoğunlaşın. Nasıl bir karyola ve yatak modeli seçmeye karar verdikten sonra yapmanız gereken bu kategorideki ürünlere yoğunlaşmaktır. 
  • Odanızın ölçülerini göz önünde bulundurun. Dar alanlar için geniş ölçülere sahip yataklardan ziyade, 160 cm veya 180 cm’lik genişlik ebatlarına sahip yataklara göz atabilirsiniz.
  • Alanınız darsa yatak ve karyola başlıklarında geniş ölçülü ürünlerden ziyade minimal tasarımları değerlendirin. Sağa ve sola doğru uzanan yatak başlıkları alanınız için iyi bir seçenek olmayabilir.
  • Eşinizin zevklerini de göz önünde bulundurun. Evlilik iki kişilik bir yaşam biçimidir. Eşinizle ortak sevdiğiniz renklere ve modellere yönelmek sizin için en iyisi olacaktır.
  • Kaliteden şaşmayın. Mazello’nun üstün tasarım özelliklerine sahip modelleri arasından bir seçim yaparak, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz karyola modellerine sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Karyola Modelleri

Mazello olarak müşterilerimizin bütçe dostu alışveriş yapmalarına imkan sağlamak için hemen her sezon indirimli ve kampanyalı ürünler sunuyoruz. Piyasa fiyatlarının altında, yüksek kalitede premium karyola modelleri için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Kampanyalı karyola modelleri, indirimli karyola modelleri ve uygun karyola modellerini web sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Karyola fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler; üretim teknolojisi, malzeme kalitesi, tasarım özellikleri ve montaj kalitesidir. Sizlere fiyat/performans açısından elde edebileceğiniz en iyi mobilyaları sunmaktan gurur duyuyoruz. Mazello’yu tercih ederek, bir ömür sağlıkla kullanabileceğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR