MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-026
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-005-5088
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-005-5019
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-008-8009
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-008-8010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2184
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2193
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2206
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-002-2175
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 >

Berjer, Tekli Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Başlı başına bir dekorasyon ürünü olan berjer yani tekli koltuk takımı, yaşam alanlarınıza estetik bir görünüm kazandırır. Ev dekorasyonunun salon ve oturma odasında tamamlayıcı bir mobilya olarak tercih edilmesinin yanı sıra berjere yatak odaları ve mutfaklarda da yer verilmektedir. Tekli koltuk modelleri ayrıca ofislere, kafe ve restoranlara da konfor ve hoş bir görünüm katar.

Tekli koltuk çeşidi olan berjer, tasarım bakımından derin ve yüksektir. Rahat bir oturma deneyimi sağlar. Farklı renklerde, desenlerde ve materyallerde üretilmesi oturma alanlarınızın mobilyalarına uyum sağlayan bir berjer modelini bulmanızı kolaylaştırır. Ayrıca kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlayan tasarımlardır.

Berjer Modelleri ve Özellikleri

Çeşitli boyutlarda, şekillerde, kumaşlarda ve markalarda berjer modelleri bulmak mümkün. Retro berjer, yuvarlak berjer ve deri berjer gibi birbirinden farklı tasarımları vardır.

Tahta bir iskeletin üzeri farklı sertlikte sünger ve çeşitli renk ve desende kumaş ile kaplanmış bir üründür. Metal ayaklı, ahşap kollu, hasır, bambu gibi materyaller ile tasarlanan tekli berjer ile evinizin her yerinde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Berjer, tek kişinin oturabileceği kapasitede olduğundan geniş odalarda birden fazla tercih edilebilir. Takım olarak veya yuvarlak, yataklı gibi tekli koltuk ve berjerler arasından seçim yapılabilir. Modern veya klasik mobilya severler için de alternatifler düşünülmüş. Hem estetik hem de konfordan yanaysanız evinizin bir veya birden fazla köşesinde rahatlıkla berjer modellerine yer verebilirsiniz.

Kafe Tipi Berjer Modelleri

Restoran ve kafelerde tercih edilen berjer modelleri kullanılacak masalarla görünüm bakımından uyum sağlamalıdır. Buraya gelenlerin konforlu ve kaliteli zaman geçirebilmesi için rahatlığına ve masa-berjer uyumuna dikkat edilmelidir. Rengarenk kafe tipi berjer modelleri tabii ki kullanılabilir ancak sandalye yüksekliği gibi detaylar önceden belirlenerek berjer modelleri araştırılmalıdır.

Kafe tipi berjer modelleri genellikle uzun ayaklı veya sandalye yüksekliğinde olabilmektedir. Bu nedenle yapılacak seçim tamamen dekorasyon ile ilgilidir. Yemek masası, genellikle seçilecek tekli koltuğun modelinde belirleyici olmaktadır.

Dekorasyonda Berjerin Yeri

Mobilya çeşitlerinden berjer dekorasyon alanı geniş bir üründür. Salonda, mutfakta, oturma odasında ve yatak odasında yer verilebilir. Berjer koltuk rahatlığı nedeniyle okuma köşesinin de vazgeçilmezidir. Arkadaşınız veya eşinizle sohbet edip kahve içebileceğiniz bir alan oluşturmak istiyorsanız iki berjer arasına sehpa dekoru muhteşem olacaktır.

Yatak odalarında berjer koltuk seçimi yaparken amaç genellikle giyinme aşamasında kullanışlı olması ve hoş bir görünüm sunmasıdır. Gününün büyük bir kısmını mutfakta geçirenler içinse dinlenme alanı olarak kullanılabilecek şekilde dekore edilebilir bir koltuk modelidir.

Evinizin veya iş yerinizin dekoruna uygun veya tamamen özel bir köşe oluşturmak; amacınız ne olursa olsun berjer ile nasıl bir dekorasyon yapılacağı tamamen sizin zevkinize ve hayal ettiğiniz ortama bağlıdır.

Tabii ki bir odada berjere yer verilecekse görünümünün yanı sıra rahatlığını da göz önüne alarak seçim yapılmalıdır. Rahatına düşkün olanlar geniş berjer modelleri tercih edebilirler.

Berjer ile Tasarlanabilecek Dekorasyon Seçenekleri

Berjer modelleri arasından seçim yaparken kullanılacağı odanın dekoru büyük önem taşır. Salon için tercih edilecek bir berjer, koltuk takımınızın rengine uygun bir model olabilir. Salonlar için bir diğer seçenek ise masa veya sehpalarla uyum yakalamaktır.

Klasik tarzda dizayn edilmiş odalarda ortamın akıcılığını bozmamak için klasik berjer modeli en iyi tercihtir. Böylece bütünlüğü bozmadan uyumlu bir görünüm yakalayabileceksiniz. Çocuğunuz veya evcil hayvanınız varsa temizliği kolay kumaşta tekli koltuk modeli tercih etmeye dikkat edebilirsiniz.

Dekore edilecek odaya biraz canlılık kazandırmak için renkli berjer modellerine yönelmek mümkündür. Uyumdan yanaysanız koltuk ve perdelerinizin rengine 3 ton yakın veya uzak tonlarda renklerde berjer tercih edebilirsiniz.

Tamamen zıt bir tasarım yapmak da tercihinizi uyumdan yana kullanmak da tamamen sizin zevkine bırakılmıştır. Unutmayın ki rahatlıkla her zevke ve dekora uyum sağlayacak çeşitlikte berjer, tekli koltuk modelleri bulunabilir.

Berjer Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Berjer modelinin kullanılacağı alanın tasarımına dikkat etmek her zaman seçim yapmayı kolaylaştıracak bir öneridir. Bunun yanı sıra dayanıklı olması yani solma ve dökülme yapmayacak kalitede ürünler tercih edilmelidir. Çocuk odasına ise küçük ve yumuşak berjerler idealdir.

Rahatlığı nedeniyle tercih sebebi olan berjerlerde tercihinizi yalnızca görüntüsüne bakarak yapmamalısınız. Her ne kadar başlangıçta görünüm önemli olsa da konforlu ve işlevsel olmayan bir tekli koltuk nadiren kullanılan bir mobilyaya dönüşecektir.

Berjerlerde Renk Uyumu Nasıl Olmalı?

Berjerler koltuk takımlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ancak bu durum size sınırlı bir renk seçeneği olduğunu düşündürmesin. Genel olarak berjer modellerine bakıldığında her renk tonundan, kumaştan ve çeşitli materyallerden üretilen ürünler bulunabilir.

Koltuk takımı satın alırken eviniz küçük diye berjere yer vermemiş ancak yeni evinizde odanın boş kalan alanını berjer ile tamamlamak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda berjer modeli araştırırken koltuk takımının rengiyle birlikte yüksekliğini de değerlendirmekte fayda var. Aksi halde alana istenilen görünümü kazandırmak güçleşebilir.

Renk uyumunun her zaman tamamlayıcı bir unsur olması beklenemez. Kontrast renklerle de göz dolduran bir ortam tasarlanabilir. Evinizde küçük bir değişiklik ile farklı bir görünüm elde etmek için doğru berjer seçimini kesinlikle küçümsememek gerekir.

Berjer Fiyatları Pahalı Mı?

Tasarımlarıyla kullanıldığı alanda farklılık yaratacak berjer modelleri arasında her zevke ve bütçeye uygun bir model vardır. Mobilyalar her bütçeden kullanıcının beklentilerini karşılayabilmek için geniş fiyat aralığı göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Alternatifi oldukça fazla olan tekli koltuklarda fiyatlar genellikle kullanılan malzemeye, berjerin boyutuna, tasarımına ve markasına göre değişir.

Etnik desenlerden modern tasarımlara, pastel renklerden çiçekli desenlerde ve boyutlarda modellerimiz arasından fiyat almak için ürün kodunu not ederek iletişim numaramızı arayabilir, firma yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Berjer modelleri arasında ürünlerin ne kadar sürede teslim edilebileceği belirtilmiştir. Bu tarihten önce teslimat yapılmasını için whatsapp hattımızdan firmamıza talepte bulunabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışına ürün satışı gerçekleştiren firmamız, Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz teslimat ve montaj yapmaktadır.

Evde Berjer Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Evinizin herhangi bir alanında berjer kullanmaya karar verdiğinizde piyasada çok çeşitli tasarımlara rastlayacağınızı söyleyebiliriz. Karar vermeden önce ürünün boyutları, kumaşı ve işlevi gibi özelliklerine dikkat edilebilir. Evde berjer kullanmanın avantajları düşünüldüğünde odanın atıl bölümünü değerlendirmenin en iyi yollarından biri olduğu daha iyi görülecektir.

Tekli koltuk, öncelikle mükemmel bir oturma deneyimi sunan konforlu bir mobilyadır. Sırtınızı yaslayarak kısa süreli dinlenmek için oldukça rahattır. Tasarım bakımından çeşitli olması, herkesin zevkine uygun bir model bulmasını kolaylaştırır. Her birinin kendine özel işlevi bulunur. Örneğin salonlarda depolama alanı olan bir kanepe dağınıklığı önlemek için oldukça kullanışlıdır.

Geniş odalarda tercih edilecek bir berjer modeli, hem görünüm itibariyle tamamlayıcı hem de alanı değerlendirmek için etkili bir çözümdür. Küçük odalarda ise tekli koltuklar fazla alan kaplamadığı için farklı kullanım alanlarına yer açılmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR