MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 3 >

Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Bulunduğu mekanda gerek dokusuyla gerekse tasarımı ve materyal özelliğiyle gözleri üzerine toplayan orta sehpalar, her ev için en önemli dekorasyon ürünlerindendir. Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan birbirinden farklı orta sehpa çeşitleri için Mazello’nun üstün tasarım özelikleriyle donatılan ürünlerine göz atabilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri ve Özellikleri

Orta sehpalar tasarımsal çeşitliliğin en fazla olduğu ürün gruplarından birisidir. Son dönemlerde oturma odaları ve salonlar için ön plandadır. Kullanıcılar, üretilen orta sehpaların özelliklerini ve geometrililerini inceleyerek yer vermek istediği odaya uygun bir tercihte bulunabilir. 

Mazello’nun web sitesinde yer alan farklı stil, farklı boyut ve farklı renklerdeki orta sehpalar, odanın göz önünde bulunan ve merkezi bir dekorasyon özelliği sunan parçalarındandır. Rustik, geleneksel, İskandinav, ahşap, ağaç, mdf, oyma gibi materyal çeşitliliği olan orta sehpalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kullanım amaçlarına göre onlarca farklı işleve sahip olan modellere sayfamızdan erişebilirsiniz. Salonlar ve oturma odaları için tercih edilen bu modeller, hayatınızı kolaylaştıracak özelliklerle donatılmıştır. Kimisi birbiri içine geçmeli olabiliyor kimisi tekerlekli orta sehpalar olarak sunuluyor. Yaşam alanınızda içerdiği fonksiyonlarla kullanabileceğiniz bu modeller, farklı tasarımlarda ve farklı konseptlerde onlarca ürün grubunu içerisinde barındırıyor. 

Son Trend Orta Sehpa Modelleri

Mazello olarak diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi orta sehpa modellerinde de son trend tasarımlara yer veriyoruz. Güncelliğini yitirmiş modelleri aranjmanlarımızda barındırmıyoruz. Güncel dekoratif yaklaşımları baz alarak özel ve stil sahibi ürünlerle müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

Odanıza harika bir ambiyans kazandırabilecek orta sehpalar, kaliteli, üstün tasarım özellikleriyle ve dayanıklı malzeme yapısıyla dikkat çekiyor. Evinizin görünümüne katı sunar, bir sehpadan alabileceğiniz maksimum verimi almanıza yardımcı olur. Bütçe dostu fiyatlarla ve güvenli ödeme seçenekleriyle web sitemizdeki orta sehpa modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. 

Radikal Tasarımlı Özgün Orta Sehpa Modelleri

Alışılagelmişin dışında tasarımlara ilgi duyan biriyseniz, radikal tasarımlı özgün orta sehpa modellerimiz, değerlendirmek isteyeceğiniz ürün gruplarımızdandır. Farklı markaların pek çok ürün çeşitliliğini sizlerle buluşturduğumuz sayfamızdan, sanatsal çalışmalara konu olan mobilyalarımız evlerinize şıklık katacak.

Ahşabın en özel şekilde işlenmesi ile tasarlanmış nadide parçalar ilgi alanınıza giriyorsa, benzersiz şekil ve geometrilere sahip orta sehpa modellerimizi değerlendirebilirsiniz. Sizler için sektörün en iddialı, en gözde ürünlerine yer veriyor, tercihlerinizi kolaylaştırmak için her tarz ürün grubunu barındırıyoruz. 

Ürünlerimizde yer verdiğimiz renk ve ton çeşitliği, hemen her ev dekorasyonu için bir alternatif sunuyor. Evinizdeki mobilyalara, zemin kaplamalarına, duvar boyasına, TV ünitelerine veya farklı türde bir mobilyayla uyumlu orta sehpalardan arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Orta Sehpa Fiyatları

Orta sehpaların fiyatlarının pek çok parametreye göre değiştiğini ve en büyük etmenin malzeme ve işçilik kalitesiyle ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ölçüleri, içerdiği fonksiyonel özellikleri, tasarımı, ağırlığı, üretim teknolojisi, vb. pek çok kriter ürünlerin fiyatlarını etkileyebilecek faktörlerdir. 

En özel tasarımlara sahip, en uygun fiyatlı orta sehpalara Mazello ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Her zaman güncel trendleri, başarılı tasarımları ve işlevsel ürünleri kullanıcılarıyla buluşturan firmamız, evlerinize renk katmaya, ev dekorasyon sektöründe lider konumunu korumaya devam ediyor. Siz de her geçen gün daha popüler hale gelen orta sehpa modasını yakından takip etmek için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Orta Sehpalar Nerede Kullanılır?

Orta sehpaların kullanım alanı epey geniştir. Evinizin her odasında yer verebileceğiniz gözde bir mobilyadır. Fakat orta sehpanın kullanılacağı odadan ziyade, nasıl bir tasarıma sahip olması gerektiği önemlidir. Genç odalarında, oturma odalarında, yemek odalarında, salonlarda ve geniş mutfaklarda mekanın belirli bir bölümünde orta sehpaya yer verebilirsiniz.

Oturma odaları ve salonlar için tercih edeceğiniz orta sehpalar, tasarımsal olarak odanın genel görünümüne uygun olmalıdır. Özellikle üçlü koltuklar, köşeli oturma grupları, TV üniteleri, vb. mobilya parçalarıyla renk ve stil uyumuna sahip olmalıdır. Örneğin ahşap bir TV üniteniz varsa dekorasyon bütünlüğünü bozmamak adına geleneksel ve klasik ürünlere yönelmek isteyeceğiniz gibi modern ahşap görünümlü ürünleri de seçebilirsiniz.

Evinizin görünümünü benzersiz hale getirmek istiyor ve sıradanlıktan sıkılıyorsanız; Mazello’nun özel ürünleri sizin için iyi bir fikir olabilir. Kompakt ve fonksiyonel orta sehpa modelleriyle kullanıcıların ilgisini kazanan ürünlerimiz, evlerinize zengin bir dekoratif görünüm kazandıracaktır.

Orta sehpaların kullanılabileceği alanlardan olan genç odalarında; hemen her yaş grubu için bir ürün bulmak mümkündür. Bu konuda önerimiz, tarz ve stil seçerken daha özgür olunması ve gereksinimlerin ön planda tutulmasıdır. Eğer çeşitli eşyalarınızı depolamak, dekoratif eşyalarla güzel bir platform oluşturmak istiyorsanız, çekmeceli, iç içe geçmeli, yapboz görünümlü veya farklı bölmeleri olan orta sehpalara göz atabilirsiniz.

Orta Sehpa Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diğer mobilya alışverişlerinizde olduğu gibi orta sehpa alışverişlerinizde de dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunların başında orta sehpanın konumlandırılacağı mekana uygunluğu ve kullanım amacı geliyor. Yalnızca dekoratif bir özellik kazandırmak ve daha az kullanım yapmak için küçük boyutlu ve sanatsal ürünlere göz atabilirsiniz. Fakat orta sehpayı oturma odaları ve salon gibi alanlarda içecek, yemek veya farklı türde bir servis amacıyla kullanacaksanız, o zaman hafif, dayanıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel ürünlere yönelebilirsiniz.

Orta sehpa seçimi yaparken mutlaka odanızın boyutlarını göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin 6 metrekarelik bir odanın büyük bir kısmını mobilyalarınız kapladıysa ve odanın merkezinde 2-3 metrekarelik bir boş alan kaldıysa; bu durumda tek parça ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Küçük alana sahip odalarınızda geniş orta sehpalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Küçük odalar için tasarlanan onlarca farklı orta sehpa modeli, alanınızı en iyi şekilde kullanabilmeniz için minimal boyutlara sahiptir. 

Orta sehpaların boyutlarından bahsetmişken uzunluğunu da ele almamız gerekiyor. Etrafında yer alacak ürünlerin yüksekliğine uygun bir ölçüde ürün satın almanız mantıklı olacaktır. Örneğin oturma odanızda, 50 cm yüksekliğinde bir oturma grubunuz bulunuyorsa, bu durumda orta sehpanın yerden yüksekliği en çok 70 cm olmalıdır. Yeni trend ürünleri incelediğimizde orta sehpaların daha çok yere yaklaştığını ve adeta zeminle bütünleştiğini görebiliriz. Bu nedenle seçim yapmanız için sizi zorlayacak bir sebep bulunmuyor.

Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evet artık odanız için bir orta sehpa seçtiğiniz fakat dekorasyonunu nasıl yapacağınızı ve odanızı nasıl daha iyi bir görünüme kavuşturacağınızı bilmiyorsunuz. İşte size orta sehpa dekorasyonu ile ilgili öneriler:

  • Orta sehpanızı mümkün olduğunca odanızın merkezinde konumlandırmaya çalışın. Bu sayede hem dikkatleri üzerine toplayacak hem de çevresindeki mobilyalarla bütünleşecek.
  • Mobilyanızın üzerini keyif aldığınız ürünlerle donatın ve kişiliğinizi ortaya koyun. Zevklerinizi mobilyalarınıza yansıtarak, yaşam alanınızdan daha fazla keyif alabilirsiniz. 
  • İşlevsel özelliklerini kullanın. Örneğin çekmeceli veya tekerlekli bir orta sehpa modeli satın aldınız. Ürününüzün işlevlerini kullanarak daha rahat bir platform haline getirebilirsiniz.
  • Odanıza arkadaşlarınızı, akrabalarınızı veya yakınlarınızı sıklıkla davet ediyorsanız; orta sehpanızı dekore ederken konuklarınızın keyif alacağı ve kullanacağı özelliklere de yer verin. Örneğin farklı türde kitaplar, oyun konsolları, dekoratif ürünler, vb. pek çok farklı ürünü üzerine yerleştirebilirsiniz.
  • Orta sehpanızın üzerinde dağınıklığı engelleyin. Oda dekorasyonunu zenginleştirmenin en temel tekniklerinden birisi derli toplu bir yaşam alanı ortaya koymaktır. Bu hem hayatınızın düzenli gitmesi için size bir alışkanlık kazandırabilir hem de mobilyalarınızın daha fazla göze hitap etmesini sağlar.
  • Halı ve kilim gibi ürünleri orta sehpalarınızın altına yerleştirecekseniz, orta sehpanızı merkez olacak şekilde konumlandırın. Dikdörtgen, kare, üçgen, eliptik veya dairesel geometrili bir orta sehpanız olması bu durumu engellememeli. Mümkün olduğunca odanın ve mobilyaların simetriliğini sağlamalısınız. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR