Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları

Düğün paketi oturma odasını, yemek odasını ve yatak odasını tamamlayan mobilyaları içerir. Her boyuttan ev için neredeyse bir gereklilik olan bu mobilyalara karar vermek, düğün alışverişinin büyük bir bölümü tamamlamak anlamına gelir.

Çiftler düğün paketi alışverişini genellikle kalacak yer belli olduktan sonra yapmaktadır. Çünkü oda sayısını ve odaların büyüklüğünü bilerek yapılan alışverişte eve uygun mobilya seçmek kolaylaşıyor. Ayrıca her zaman eve uygun eşya bulmak kolayken, eşyaya uygun ev bulmak mümkün olmayabiliyor.

Sizler de evinizi beğendiyseniz ve artık mobilya alışverişine çıkmaya hazırsanız birbirinden güzel düğün paketi modellerini inceleyebilirsiniz. Çeyiz paketinde yeni evlenecekler için tasarlanan, kaliteli ve bütçe dostu mobilyaların yer alır.

Mazello web sitesinin içerisinde yer alan düğün paketi mobilyaları; uzun ömrü, kullanışlılığı, her bütçeye uygun fiyatı ve her zevke hitap eden tasarımlarıyla yeni evlenenlere, içlerine sinecek mobilya alışverişi yapmalarına imkan tanıyor.

Düğün Paketi Mobilyaları

Düğün paketi içeriğinde birbirinden farklı tarz ve tasarıma sahip mobilya modellerine yer veriliyor. Klasik, modern ve retro gibi çok sayıda düğün paketi modellerinin bulunduğu düğün paketlerinin her birinde temel mobilya ürünleri yer alıyor.

Yeni ev için koltuk takımı içeriğinde üçlü veya ikili koltuklar ve berjer bulunuyor. Salonun diğer tamamlayıcı mobilyaları ise TV ünitesi ve yemek odası takımıdır. Yemek odası takımlarına dahil olan mobilyalar arasında masa, sandalye, konsol ve konsol aynası vardır.

Düğün paketlerinin son mobilya ürünlerini yatak odası takımını oluşturur. Bunlar arasında karyola veya baza, gardırop, komodin, şifonyer ve şifonyer aynasına yer verilmektedir.

Düğün paketi modelleri her bir seçeneğin kendine has tarzıyla bir bütün oluşturduğu mobilyalardır. Bu nedenle hangi modeli tercih ederseniz edin hiçbir zaman görünümden ve kaliteden yana yanılgıya düşme problemi ile karşılaşmazsınız.

Düğün Paketi Koltuk Takımı Modelleri

Çeşitli tasarım modellerinin yer aldığı koltuk takımları her renkte ve kumaş kalitesinde hazırlanabilmektedir. Genellikle kolay silinebilir kumaştan yararlanarak tasarlanan koltuk takımı modelleri, günlük kullanımda büyük kolaylık sağlıyor. Başta evcil hayvan sahibi olan yeni evlenecek çiftler tarafından olmak üzere silinebilir özellikli ürünler en çok tercih edilen seçeneklerdir.

Her işlevine dikkat edilerek imal edilen koltuk takımları standart olarak 2 adet üçlü koltuk ve 1 berjerden oluşur. Ancak standartların dışına çıkmak isteyenler için köşeli koltuk takımları, L koltuk takımları, dörtlü koltuk takımları ile ikili veya üçlü koltuk takımları gibi alternatifler de mevcut.

Keten, nubuk ve kadife gibi çeşitli kumaş seçenekleriyle sunulan koltuk takımları uzun ömürlüdür. Leke tutmayan, kolayca silinebilen ve yıpranmaya karşı dirençli kumaşlar kullanılarak tasarlanan koltuk takımlarımız kaliteli ürünlerden oluşur.

Klasik, retro, İstanbul, Madrid, Lion, Venüs ve Asus beğenerek kullanabileceğiniz yalnızca birkaç düğün paketi modellerimizdir. Çok sayıda farklı model ve mobilyaların yer aldığı kataloğumuz karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Düğün Paketi Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası takımı ister ayrı bir yemek odası olsun isterseniz de salonda kullanılacak olsun düğün paketlerinin vazgeçilmez bir ürünüdür. 4 veya 6 sandalyesi ile masa, konsol ve konsol aynasının set halinde olduğu yemek odası takımının içerisine uyum sağlayacak diğer mobilyalardan da dahil edilebilir.

Aynı zamanda küçük evler için konsol ve konsol aynası iptal edilerek yalnızca sandalyeler ve masa tercih edilebilir. Bu tamamen çiftin tercihine ve evin ihtiyaçlarına bağlı olarak verilecek bir karardır. Çeşitli boyutlarda imal edilen masa ve sandalyeler arasından kullanacağınız alana uygun boyutlarda mobilyaları kolaylıkla bulabileceksiniz.

Fonksiyonel özellikleri olan modellerin de içerisinde yer aldığı yemek odası takımı ile hem hoş bir görünüm hem de kullanışlılık bir arada sunuluyor. Düğün paketi içerisinde yer verilen yemek odası takımı koltuk takımıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Düğün Paketi Yatak Odası Takımı Modelleri

Klasik, modern, retro ve sade yatak odası takımı modelleriyle en şık ve kaliteli ürünlerin buluşturulduğu tasarımlar sizleri bekliyor. Yatak odası takımı içerisinde karyola veya baza, 2 adet komodin, 1 adet elbise dolabı, 1 adet şifonyer ve şifonyer aynası yer alıyor. Yatak dahil fiyatlı yatak odası takımı modellerimiz olduğu gibi tek başına yatak veya karyoladan oluşan mobilyaları da tercih edebilirsiniz.

Yatak odası takımlarımız, bir yatak odasında olması gereken tüm mobilyaları paket içerisinde bulundurmaktadır. İleriye yalnızca şifonyer ve komodinleri dekore edecek ürünleri seçmek kalıyor. Geniş elbise dolaplarımızın tüm yüzeyi veya bir kısmı ayna ile kaplı şekilde tasarlanmıştır. Ancak tercihinize bağlı özelleştirmeniz mümkün.

Yeni Sezon Düğün Paketleri

Her yıl moda algısının değişmesiyle birlikte bu algı düğün paketlerinde de yeni sezon mobilyalara eş zamanlı olarak yansıtılıyor. İster renk ister tarz bakımından koltuk takımlarımız ve diğer mobilyalarımız yeni sezon düğün paketlerinde yerini almıştır.

Görünümü kadar kalitesine ve işlevine de önem verilerek tasarlanan yeni sezon düğün paketleri evinizde en güncel tasarımlara yer vermenizi sağlar. Modayı takip etmiyorsanız bile tasarımcılarımızın dokunuşlarıyla ortaya çıkan eşsiz parçalara güvenebilirsiniz. Sizler adına her zaman yeniyi takip ediyor ve sizleri ürünlerimize yansıttığımız çizgiler ile benzerleri arasında fark yaratacak modellerle buluşturuyoruz.

Tasarımcılarımız düğün paketi seçeneklerimizi hazırlarken birçok farklı tarz ve rengi kullanıyor. Böylece herkesin zevkine hitap edecek bir düğün paketi mobilyalarını beğeninize sunuyoruz. Aradığınız model ve renge uygun seçeneklerin örneklerine Mazello web sitesini inceleyerek ulaşabilirsiniz. İndirimli ve uygun fiyatlı pek çok alternatifi bir arada bulabilirsiniz.

Düğün Paketi Çeşitleri

Düğün paketleri avantajlı ve kullanışlı olması amacıyla üçlü paket halinde hazırlanır. Koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı için temel mobilyaların yer aldığı paketler, herkesin bütçesine uygun olacak fiyat aralığıyla sunulmaktadır. Böylece herkese ulaşmayı hedefliyor, birbirinden şık ve kaliteli mobilyaları evlerinize yerleştirmeniz için Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve kurulum yapıyoruz.

Profesyonel tasarımcılarımız evlerinizde uyumlu bir görünüm oluşturabilmeniz için ince detaylar ile mobilya tasarımı yapmaktadır. Birbirinden ayrılan özellikleri ve tasarımlarıyla gözünüze hitap edecek modellere ekonomik fiyatlarla ulaşabilmeniz için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.

Her Şey Dahil Düğün Paketleri

Yemek odası takımı, koltuk takımı ve yatak odası takımı mobilyalarının yer aldığı düğün paketlerine ek olarak dönemsel kampanyalar yaparak hediye veya indirimli ürün fırsatları sunuyoruz. Genel olarak düğün paketleri fiyatlarına yatak ve orta sehpa dahil edilmez.

Ancak tercih edilen ürünlere bağlı olarak müşterilerimize kampanyalı fiyatlarla hizmet veriyor veya bazı hizmetleri her şey dahil düğün paketi ile tamamlamanızı sağlıyoruz. Amacımız her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak ve evlenecek çiftlerin güvenceli hizmet almasını kolaylaştırmaktır.

Düğün Paketi Fiyatları

Düğün paketi fiyatları, çiftlerin tercih edeceği modele göre farklılık gösterir. Her model kaliteli malzemelerden üretilen mobilyalardan oluşur. Ancak kullanıldığı malzemenin türü de kalitenin seviyesini belirleyen bir unsurdur.

Konforlu, kaliteli ve şık mobilyaları ekonomik fiyatlara almanızı kolaylaştıran düğün paketleri, yeni evleneceklerin bütçesine uygun alternatifleri içerisinde barındırıyor. Uygun fiyatlı düğün paketleri tercih edenler web sitesine özel indirimli fiyatlardan yararlanılabiliyor.

Düğün paketlerinde değişiklik yapılabildiği ve ihtiyaç duyulmayan mobilyaları eksiltme veya pakete ek mobilya dahil edilebildiği için düğün paketi fiyatları özel taleplere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dilerseniz üçlü paket halinde hazırlanan ürünlerde sınırlı seçenekleri tercih ederek daha fazla indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Düğün Paketi Avantajlı Mı?

Düğün paketleri hem bir anda tüm ev mobilyalarını tek seferde alacak olanlara uyum konusunda kolaylık sağlamak hem de her biri aynı kalitede ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilmek için tasarlanmıştır. Evini yenileyenlerin veya yeni evlenenlerin ihtiyaç duyabileceği tüm mobilyalar bir arada sunulur. Bu sayede kısa sürede alışverişi tamamlamak mümkün olacaktır.

Yapmanız gereken yalnızca nasıl tarz mobilyaların ilginizi çektiğine karar vermektir. Henüz karar vermediyseniz üçlü paketler halinde hazırlanan örnek mobilya tasarımlarımızı inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Düğün Paketi Mobilyalarında Renk Seçimi

Ev dekorasyonunda kullanılacak mobilyaların renk uyumu, evinizi bir bütün olarak göstermeyi sağlayacak etkili bir tasarım unsurudur. Düğün paketi mobilyalarında genellikle koltuk takımı renkleri oldukça geniş seçenekler sunmaktadır.

Mavi, yeşil, krem rengi, sarı, bej, gri, siyah, kahverengi veya beyaz olmak üzere birbirinden farklı renkler ve tonlarında renk seçimi yapmak mümkün oluyor. Tercih edilen koltuk takımı rengine bağlı olarak diğer mobilyalarda renk uyumunu sağlayacak düzenlemeler yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR