MZ-031
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-019
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-0010
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-011
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 >

TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Bulunduğu mekanın dekorasyonuna önemli katkı sağlayan ve fonksiyonel özellikleriyle hane halkı için son derece kullanışlı mobilyalardan birisi TV üniteleridir. Dikkat çeken tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle oturma odaları, salonlar ve hatta mutfak gibi odalarda da ihtiyaç duyulan TV üniteleri, modern dekorasyonun vazgeçilmez mobilyalarındandır.

TV üniteleri farklı materyallerden imal edilen, modern, klasik, avangart, spor ve daha birçok farklı tarzı bünyesinde barındıran mobilya çeşitlerindendir. Yaşam alanınıza kattığı değerle ve TV, kitap, eğlence sistemleri, süs eşyaları, vb. pek çok ürünü en iyi şekilde depolama özelliğiyle TV üniteleri, her evin birincil eşyaları arasında nitelendirilmektedir.

TV Ünitesi Modelleri

Mazello’nun web sitesinde yer alan ürünler arasından tarzınıza uygun olanı bulmak son derece kolay. TV ünitesi modeli tercihlerinize, zevkinize, beğendiğiniz bir konsepte uygun olarak onlarca farklı tasarımlarla bu sayfada. Dilediğiniz herhangi bir ürünü tercih edebilir, ölçülerine göz atabilir, bizimle iletişime geçerek fiyatları hakkında bilgi alabilir ve güvenli alışverişin keyfini Mazello ile yaşayabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliği ile depolama alanlarına en iyi alternatif sunan TV üniteleri, alanınızı verimli kullanabilmeniz için kompakt tasarımlarla sizlerle buluşuyor. Dar alanlar için duvara monte üniteler, ayaklı modeller, ahşap üniteler, kitaplıklı veya raflı modeller gibi pek çok kategoride yer alan TV üniteleri, diğer mobilyalara uyumluluk açısından da olumlu sonuçlar veren ürünler arasında bulunuyor.

Modern TV Üniteleri

Güncel ev dekorasyon modasını yakından takip eden tasarımcıların özenle geliştirdiği modern TV ünitesi modelleri, estetik ve fonksiyonel özellikleri bir arada sunuyor. Oturma odası ve salonlarınız için geniş ölçekli ve dar ölçekli TV ünitesi çeşitlerini tercih edebileceğiniz gibi; mutfak, çocuk odası veya misafir odası gibi mekanlar için daha sofistike ve minimal ürünlere yönelebilirsiniz.

TV ünitesi modelleri arasında iç mekanınıza uygun olanı tercih edebileceğiniz modern ürünler, evinizi dekoratif anlamda bir adım öteye taşıyacaktır. Aynı zamanda eşyalarınızı depolayabileceğiniz premium bir mobilya anlayışı kazandıracaktır. TV üniteleri tercihi yaparken, sadece görsel özelliklerini değil; kullanışlı ve ergonomik tasarımları göz önünde bulundurmanız size daha çok fayda sağlayacaktır. Çünkü bu kompakt ürünler; oturma odanızda yer verdiğiniz küçük boyutlu hemen her ev eşyasına ev sahipliği yapabilecek, onları en iyi şekilde gizleyebilecek veya sergileyebilecek olmanıza katkı sunacaktır.

Raflı TV Üniteleri

Standart televizyon ünitesi modelleri yerine raflı TV ünitelerini tercih etmek, size pek çok eşyanızı depolamanız için önemli bir avantaj sunacaktır. Fotoğraf albümleri, çerçeveler, süs eşyaları, vazolar, vb. dekoratif özelliğe sahip ürünlerinize ek olarak; kitap, DVD oynatıcı, oyun konsolu, projektör, vb. teknolojik cihazları da kendi bünyesinde en güvenli şekilde barındıracaktır.

TV ünitesi tasarımları incelendiğinde, raflı ünitelerin yüzlerce farklı formata ve konsepte sahip olduğu görülmektedir. Kimilerinde yere basan ayaklı modellere ek olarak duvara monte raflı tasarımlara, kimilerinde ise televizyonu sağ, sol ve üst yandan çevreleyen özel raf sistemlerinin bulunduğu tasarımlara şahit oluyoruz.

Özel geometri ve şekillerle de dizayn edilen bu ürünler, dikey raf sistemleri, yatak raf sistemleri, farklı derinlik, yükseklik ve genişlik gibi ölçülerle tasarlanan raf bölmeleri de tasarımcıların üzerinde durduğu modellerden. Evinizi ve odanızı en iyi şekilde dekore edebileceğiniz yüzlerce televizyon ünitesi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ahşap TV Üniteleri

Geçmeyen modası, esrarengiz doğası ve insanın içini ısıtan dokusu ile ahşap ürünler her zaman mobilya ürünlerinin bir parçası olmuştur. Evlerde ve farklı türde mekanlarda yüzyıllardır süre gelen ahşap kullanımı ve ahşap sanatı, TV ünitelerinde de kendisine yer bulmaktadır. Dayanıklı olması, kolay yıpranmaması, güncelliğini yitirmemesi ve sağlık açısından insan biyolojisine uygunluğu gibi avantajlarıyla ahşap televizyon üniteleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Masif ahşabın en iyi işleme sanatı ile evlerde yer bulduğu TV üniteleri, kullanıcılarına kaliteli bir mobilya kullanım deneyimi sunuyor. Duvara monte ahşap TV üniteleri, küçük ve geniş ölçekli TV üniteleri, raflı ahşap televizyon üniteleri ve daha birçok farklı modelle evlerinizin benzersiz yönünü ortaya çıkarıyor.

Spor TV Üniteleri

TV ünitesi modellerinden bahsederken spor üniteleri atlamak olmaz. Birbirinden şık ve renkli tasarımlarıyla, oluşturulduğu materyallerle ve benzersiz üretim teknolojileriyle göz dolduran bu modeller; modern ve klasik ev tiplerinde dekoratif başarıya ulaşmanız için sizlere sunuluyor. Mazello’nun onlarca farklı ürün grubu arasından dilediğiniz renge, ölçüye ve tarza sahip spor TV ünitelerinden istediğiniz herhangi birine göz atabilirsiniz.

Duvara Monte TV Üniteleri

Televizyon ünitesi modellerinin ortalama %50’sini oluşturan duvara monte edilebilir özellikteki ürün çeşitleri, hemen her dekorasyon tipine uygun seçenekleri bir arada sunuyor. Genişliği 50 cm’den 4 m’ye kadar değişebilen, bir veya iki (alt ve üst) birimden oluşabilen, ayrıca rafları ve diğer birimleriyle zengin bir kullanım imkanı sağlayan duvara monte televizyon üniteleri, değerlendirmek isteyeceğiniz ürünlerdendir.

Evinizin genişliğine ve zevkinize göre TV ünitelerinin her iki biriminden birisini veya alanı en verimli şekilde kullanabilmek için tüm sistemi duvara monte olarak konumlandırabilirsiniz. Dilerseniz televizyonun altına gelecek olan sehpayı yere ayakla basacak şekilde, üst birimi de duvara monte şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca duvara monte edilebilen özel raf sistemleriyle oturma odaları ve salonlarınız için üstün bir dekoratif özelliğe sahip olabilirsiniz.

Televizyon Sehpaları

Televizyon sehpalarının TV ünitelerinden farkı, yalnızca alt birimden oluşmasıdır. Yani oturma odanızda yer alan televizyonun altında konumlandırabileceğiniz bir üründür. Bu ürünü televizyonunuzun genişliğini dikkate alarak seçmelisiniz.

Eğer televizyonun sağ ve sol yanında herhangi bir mobilya bulunuyorsa, televizyon sehpanızı mobilyalardan en az 50 cm kadar boşluk bırakacak şekilde ölçülendirmelisiniz. TV sehpaları, tıpkı ünitelerde olduğu gibi çok çeşitli tasarımlar ve modellerle dizayn edilmektedir.

Modern, spor, rüstik, avangart veya geleneksel modellerin yer aldığı gibi; ahşap, metal, kompozit veya farklı türde bir hammadde ile üretilmiş televizyon sehpalarını da değerlendirebilirsiniz. TV sehpaları satın aldıktan sonra dilerseniz sonradan ekleyebileceğiniz raf sistemleri ve üst birimlerle odanızın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

TV Ünitesi Seçimi Yaparken Dikkate Alınacak Hususlar

  • Diğer tüm mobilya ürünlerinde olduğu gibi TV ünitesi satın alırken de odanızın ve üniteyi konumlandıracağınız alanın boyutlarını göz önünde bulundurmalısınız.
  • TV ünitesinin evinize en iyi şekilde dekoratif özellik kazandırması için, oturma odanız veya salonunuzda yer alan mevcut mobilyalarla benzer tarzlara sahip olması önemlidir.
  • Oturma odası koltuk takımları veya salon takımlarıyla birlikte TV ünitesi kullanmak istiyorsanız, ünitenizi üçlü koltuk veya köşeli koltuk gibi ana mobilya ürününüzün tam ortasına denk gelecek şekilde konumlandırmalısınız.
  • TV ünitesinin merkezinde televizyonunuzu yerleştirmelisiniz. Ölçülendirmede yapacağınız ufak bir hata, odanın genel dekoratif görünümüne olumsuz etki edecektir.
  • Yeni bir televizyon ünitesi satın alırken, bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekecek. Mazello’nun indirimli ve kampanyalı ürünlerini değerlendirerek, bütçenizi sarsmayacak bir tercihte bulunabilirsiniz.
  • Ünitenizi uzun bir süre kullanacağınızı varsayarsak; evinizde ikamet eden diğer fertlerin de görüşünü almanız yararınıza olacaktır. Bu sayede hem onlara değer verdiğinizi gösterebilir hem de herkesin beğenebileceği bir ürüne sahip olabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR