MZ-048
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-022
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-022
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-021
ADET
Fiyat Sorunuz
1 2 >

Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden şık ve güncel konseptlerle tasarlanan Mazello’nun genç odası takımları, her yaştan genç için vazgeçilmez mobilyalar ortaya koyuyor. Zarafet ve şıklığı, özgünlük ile harmanlayan genç odası takımları; çocuklarımızın ihtiyaç duyabileceği tüm eşyalar donatılarak hazırlandı ve imalat sırasında kaliteli hammadde kullanıldı.

En zengin ve özel dekorasyon fikirleri değerlendirilerek tasarlanan genç odası mobilyaları, her zevkten gence hitap ediyor. Çalışma masası, komodin, gardırop, yatak ve baza gibi ürün setlerinden bir araya getirilen Mazello genç odası modelleri, evinizin şıklığına şıklık katacak, oda sahibi olan çocuklarımızın keyif alacağı bir mekan haline getirecek.

Yepyeni Genç Odası Modelleri

Moda sektörünün yenilikçi tasarımlarını ürünlerine uyarlayan Mazello, kaliteli yaşam alanlarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Gençler de bu kitleyi kapsıyor. Farklı tarz ve dekoratif özelliklerle web sitemizde yer alan genç odası modellerinin ortak özelliği; dayanıklılık ve uzun ömürlülük açısından bir mobilyadan istenileni verebilmesi.

Gençlerin içerisinde bulunmaktan keyif alacakları bir yaşam alanına sahip olmaları, onların gelişim dönemi, kendini ifade ediş şekli ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilme konusunda önemlidir. Hem göze hitap ederek üstün bir dekoratif özellik sunarken hem de işlevselliği ve kompakt dizaynı ile bulunduğu odayı bambaşka bir formata dönüştürebilecek niteliklere sahip olmalıdır. Genç odasında aradığınız tüm bu kriterleri eşsiz ürünleriyle karşılayan Mazello ile iyi bir mobilya seçimi yapabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Genç Odası Takımları

Genç odalarında özgün tasarıma önem veren gençler için tercih edilen mobilya markası Mazello, farklı konseptlerle geliştirdiği modellerle herkese hitap ediyor. Çevreci ve dayanıklı mobilyaları üstün tasarım detaylarıyla şekillendiren, tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderim sağlayan firmamız, premium genç odası takımlarıyla sizlerle.

Güncel moda kreasyonlarını yakından takip eden ve ürünlerimize uyarlayan uzman tasarımcılarımız, yaşam alanlarınıza dokunmaya devam ediyor.

Konu ev dekorasyonu olduğunda, seçeneklerin bol olduğu kategorilerden birisi çocuk ve genç odalarıdır. Her yaşa ve her zevke uygun ürün modellerini içerisinde barındıran bu kategori, tercih yapabileceğiniz birçok alternatifi de beraberinde getiriyor. 

Tarzınıza ve karakterinize uygun bir seçim yapmak için, içinizi ısıtacak, oda ölçülerinize uygun ve yaşam alanınızı renklendirecek modellere yönelebilirsiniz. Üstün tasarım ve dayanıklılık özelliklerini içerisinde barındıran genç odası ürünlerimizle web sayfamızdan sizlere hizmet veriyoruz. Beğendiğiniz modeller, fiyatlar, gönderi ile ilgili konular için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genç Odası Takımlarında Yer Alan Mobilyalar

Genç odası takımlarında farklı türde ve farklı işlevsel özelliklere sahip çok sayıda mobilya ürünü bulunmaktadır. Genel olarak her takımda olan ürünler; gardırop, yatak ve çalışma masalarıdır. Bunların haricinde komodin, aynalı komodin, kitaplık, akıllı mobilyalar, baza, yatak başlığı, şifonyer, vb. ürünler de takımlarda yer alabilmektedir.

İhtiyaçlarınıza uygun bir takım seçmek, yaşam alanınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olur. Gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak ve bütçenizi de düşünerek iyi bir genç odası tercihi yapabilirsiniz. Mazello olarak işlevsel ürünlere, dayanıklı malzemelere, müşteri memnuniyetine ve üstün tasarıma önem veriyoruz.

Genç Odası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mazello Mobilya olarak modern genç odası takımlarını, her yaştan çocuk ve genç için tasarlıyoruz. Onlarca farklı ürün seçeneğiyle, her renge ve her zevke hitap ediyoruz. 

Spor genç odası takımları, modern genç odası takımları, kompakt genç odası takımları, genç odası setleri, vb. çok çeşitli ürün gruplarıyla sizlere profesyonel bir mobilya deneyimi sunuyoruz. Bu kapsamda genç odası mobilya seçiminizi yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmak isteyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Buna göre şu kriterleri atlamamanız önerilir:

Takım İçerisindeki Mobilyaları İnceleyin!

Genç odası takımı seçerken, setin içerisinde yer alan mobilyaları inceleyebilirsiniz. Çoğu takımda çalışma masası, gardırop, komodin, yatak ve yatak başlığı yer almaktadır. İhtiyacınıza göre bu mobilyalardan birkaçını içeren setlere göz atabilirsiniz.

Odanızın Ölçülerine Uygun Ürünlere Yönelin!

Diğer mobilya takımlarında olduğu gibi genç odası takımlarında da, mobilyaları yerleştireceğiniz odanın ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bunu yaparken, odanın içerisinde sadece mobilyaların yer etmeyeceğini, aynı zamanda oda sahibinin rahat bir hareket alanına sahip olması gerektiğinin altını çizmek isteriz.

Tarzınızı Yansıtacak Mobilyalara Göz Atın!

Genç odanızda uzun yıllar keyifle yaşamak ve doğru tercih yaptığınızdan emin olmak için kişisel özelliklerinize ve nelerden hoşlandığınıza dair bir seçim yapmanız faydanıza olacaktır. Özellikle konsept ve renk seçimi olarak mutlaka beğendiğiniz ürünlere yönelin. Ebeveynler olarak çocuklarınız için bir oda satın almayı düşünüyorsanız, mutlaka onun fikirlerini önemseyin ve mümkünse seçiminizi birlikte yapın.

Günlük Yaşamanıza Ayak Uyduracak Seçenekleri Değerlendirin!

Tahmin edileceği üzere her genç farklı birer karakter, farklı birer bireydir. Doğal olarak herkesin günlük yaşamı ve aktiviteleri de farklılık gösterecektir. Kimileri spor yapmaktan hoşlanırken, kimileri kitap okumayı, kimileri film seyretmeyi, kimileri de arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmeyi sever.

Size ait olacak bu oda ile tüm aktivitelerinizi rahatlıkla yapabiliyor olmanız gerekecek. Ders çalışma, sosyal aktiviteler ve arkadaşlarla sohbet gibi farklı etkinlikler için size uygun bir oda satın almanız önerilir.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Mobilyalar Tercih Edin!

Herhangi bir ev eşyası satın alırken, dayanıklılık ve uzun ömürlülük kriterlerine ne denli önem veriyorsanız, mobilya satın alırken bunun en az iki katı değer vermeniz gerekiyor. Çünkü mobilya satın almak evinizde köklü bir değişikliğe neden olur, maliyetlidir ve yıllar boyu güvenle kullanmayı gerektirir. Buna göre satın almayı düşündüğünüz genç odası modellerinde dayanıklılık, sağlık ve uzun ömürlülük gibi faktörlere odaklanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR