Ücretsiz Mimari Destek Hizmeti

Mazello Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize mimari destek hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Planlama

Satın alamayı planladığınız ürünleri mağazamıza gelmeden almış olduğunuz evinizin veya odanızın ölçülerine uygun yerleştirip sizlere özel sunum hazırlıyoruz.

Ürün Seçimi

Mazello Mobilya Mimarları ile mağazalarımızda sizlere mimari hizmetler sağlıyoruz. En uygun ürünleri seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Randevu

Mimari destek alamak için Mazello Mağazalarımızdan randevu oluşturabilir ve size uygun saatte Mimarlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mazello Mobilya Mimari Destek

Ücretsiz Mimari
Destek Hizmeti

Mazello Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize mimari destek hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Mazello Mobilya mağazalarına gelerek, ayrıca +90(532) 633 02 66 numaramıza whatasapp’tan yazarak veya arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Mazello Mobilya’dan satın almış olduğunuz mobilyalarınızı en uygun hijyen şartlarında hazırlıyor ve sizlere bu hijyen kurallarına uygun bir biçimde evinize teslim ediyoruz.

Hizmetle ilgili olarak evinizde mobilyanız için ayırdığınız alanın ölçülerini almanız sürecin hızlı bir biçimde ilerlemesi için yardımcı olabilir. Evinizi yenilemek ve dekore etmek için ne duruyorsun hemen ücretsiz mimari destek hizmetimizden yararlanarak sende evini güzelleştirebilirsin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR