ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Portmantolar, yüzyıllardır insan yaşamanın olduğu tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılan işlevsel mobilyalardır. Giyim ürünlerinin mekan içerisinde dağınıklığa mahal vermemesi için çokça evlerin girişinde tercih edilen bu mobilyalar, aynı zamanda evin dekorasyonunu da zenginleştirilen tasarım ürünleridir.

Birbirinden farklı renk seçeneği ile üretilen portmantolar, her eve uygun şekilde dizayn edilmektedir. Eviniz geleneksel bir tarzı barındırıyor olabilir veya güncel mobilya modasının uyarlandığı modern bir tarzı yansıtıyor olabilir. Hangi şartta olursa olsun eviniz için eşsiz tasarımlara sahip portmanto çeşitlerinden sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Portmanto Modellerinde Zengin Çeşitlilik

Mazello olarak diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi portmanto mobilyalarında da kullanıcılarımıza geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz. Her evin tasarımına uygun, ekonomik modellerden lüks modellere, benzersiz ve özel tasarımlardan geleneksel ve klasik modellere kadar pek çok farklı modeli tercih etmenize olanak sunuyoruz. Portmanto satın almak için seçenekleriniz arasında değerlendirmek isteyeceğiniz tüm modeller burada sizlerle!

Ürün çeşitliliğimiz arasında aynalı portmantolar, kapaklı portmanto, sürgülü ve menteşeli portmanto, askılı portmantolar, duvara monte portmantolar, ahşap portmantolar ve modern portmanto seçenekleri mevcuttur. Web sitemizden kullanıcılarımıza sunduğumuz ürünlerde her geçen gün daha fazla ürün çeşitliliğine yer veriyor, müşterilerimizin seçimini kolaylaştırmak için yalnızca kaliteli ve dayanıklı modelleri sizlere sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Portmanto Modelleri 

Modayı yakından takip eden ekibimiz, farklı tarzlarda ve farklı dekoratif özellikler sunan ürünleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu modellerde işlevsel, tasarımsal ve boyutsal farklılıklar bulunuyor. Eğer amacınız hem dekoratif bir görsel kazanım hem de fonksiyonel bir kullanımsa; Mazello’nun ürünleri tam size göre.

Aynalı Portmanto Modelleri

Evlerin giriş bölümünde, hollerinde, antrelerinde veya koridorlarda çokça yer verilen portmantolar; genel dağınıklığın önüne geçmek için harika bir mobilya seçimi. Bu mobilyalar arasında en çok tercih edilen kategori de şüphesiz aynalı portmanto modelleridir. Genellikle portmantonun bir yanında veya her iki yanında uzunlamasına konumlandırılan aynalı mobilyalar; aynanın yansıma özelliği sayesinde dar alanların geniş görünmesine de yardımcı olur.

Aynalı portmanto modellerini tercih ederken, aynanın ölçüsünün tamamıyla tavana kadar uzamamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde iç mekanın dar görünmesine neden olabilir. Aynalı modeller, beyaz, siyah, kahve gibi renk tonlarından; ceviz, meşe, gürgen gibi ağaç çeşitlerine; mdf ve masif ahşap gibi hammadde çeşitliliğine kadar çok fazla çeşitle sizlere sunulmaktadır.

Kapaklı Portmanto Modelleri

Tıpkı mini bir gardırop gibi kullanılabilen kapılı portmantolar; özellikle dar olmayan koridorlarda ve salonlarda ev sahipleri için mükemmel bir ürün olabilir. Kapaklar 50 cm’den 2 metreye kadar uzanan boyut çeşitliliğine sahiptir. Bu kapılar sürgülü ve menteşeli olmak üzere 2 farklı kategoride sıralanmaktadır. Sürgülü modeller, menteşeli modellere göre alanın kullanımı açısından avantajlıdır. Çünkü sürgülü kapılara sahip modeller açık pozisyonda sağa ve sola doğru sürülerek kullanılır. Menteşeli olanları ise direk olarak kulpundan tutularak sabit bir noktadan kapının döndürülmesi suretiyle kullanılır. Bu da menteşeli modellerin daha fazla alana ihtiyaç duyduğu anlamına gelir.

Kapalı portmantoların önemli bir avantajı; içerisinde kısa ve uzun birçok farklı elbise, manto, polar, kaban, vb. ürünlerin toz ve kir kapmadan konumlandırılmasıdır. Eğer evinizin giriş-çıkış bölümünde trafik fazlaysa ve bu da eşyalarınızın kirlenmesine neden oluyorsa; kapaklı portmanto mobilyaları kullanarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Duvara Monte Portmanto Modelleri

Ayaklı modellere ek olarak en çok talep gören ürün çeşitlerinden birisi de duvara monte edilebilir özellikteki portmanto modelleridir. Genel olarak yerden belirli bir seviye kadar yukarıda, direk olarak vida ve dübel yardımıyla portatif olarak duvara monte edilebilen bu ürünler; dar alanların verimli bir şekilde değerlendirilmesi için harika sonuçlar verir.

Duvara monte portmanto modelleri arasında iki veya üç farklı birime sahip olan mobilyalar dikkat çekmektedir. Bazılarında askılık olan ve merkezde yer alan geniş bir birim, bir yanında veya her iki yanında konumlandırılan ayna veya kapaklı dolap benzeri bir mobilya birimi yer almaktadır. Her birinin işlevi ve kullanımı farklıdır. Benzer şekilde ölçüleri ve tasarımları da değişkenlik gösterir. Evinize uygun tasarıma sahip modeller için Mazello’yu tercih edebilirsiniz.

Modern Portmanto Modelleri

Modern ev dekorasyonu ürünlerinden hoşlanıyorsanız; evinizin görünüme uyumlu olabilecek modern portmanto modellerini tercih edebilirsiniz. Hemen hemen tüm renklerle üretilebilen ve çoğunlukla beyaz ve açık renk tonlarını hakim olduğu modern mobilyalar; odanızın canlılığını artırmanız için güzel bir seçenektir.

Geniş depolama alanı sunan portmanto modelleri, daha çok büyük ve geniş hollerde ve salonların giriş bölümüne yakın alanlarında tercih edilmelidir. Ölçüleri en azından bir kapı genişliğinden büyük ve bir kapı boyundan kısa olmalıdır. Evde diğer mobilyalarla uyum yakalaması açısından renklerin ve tarzların birbirini tamamlaması önemlidir.

Klasik Portmanto Modelleri

Her yıl değişen ve gelişen ev mobilya dekorasyonunda, dokusunu ve tarzını koruyan klasik portmanto modelleri; yenilikçi ev tasarımı yerine geleneksel konseptlere ilgi duyanlar için harika bir seçim olabilir. Özellikle ahşap ürünlerin belirli bir sanatsal doku ve özel tasarım anlayışıyla imal edilmesiyle Mazello sayfalarında yer bulan mobilyalar, klasik tarzdan hoşlanan ev kullanıcıları için değerlendirilebilir.

Klasik ve geleneksel tarz mobilyalarda dayanıklı mobilyalara yer veriyoruz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, kaliteli hammadde ve usta işçilikle sizlere sunulan portmantoları tercih ederek alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Portmanto Fiyatları

Bütçesini düşünen kullanıcılar için ekonomik mobilya çeşitlerine yer veren Mazello, her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Portmanto modellerinde fiyatlandırmalar, müşteri memnuniyeti oluşması adına minimum seviyede tutularak son kullanıcı ile buluşturuluyor. Yılın belirli dönemlerinde geliştirdiğimiz özel kampanyalarla cazip fiyatlı ürünleri web sayfamızda listeliyoruz. Ayrıca indirimli ürünlere yer vererek daha çok müşteri kitlesine erişme hedefimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Uyguna portmanto satın almak için Mazello’nun ürünlerine göz atabilir, aile bütçenizi sarsmadan keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Portmanto fiyatlarını etkileyen faktörlerden bahsedecek olursak; mobilyanın ölçüleri, üretimde kullanılan hammadde çeşidi, renk seçeneği, montaj özelliği, içerdiği fonksiyonlar, ağırlığı ve kaç farklı birimden oluştuğu gibi kriterlerdir. Portmantoyu konumlandırmak istediğiniz alan dar ise; daha uygun fiyata daha küçük ölçülere sahip ürünlere göz atmanız önerilir.

Portmanto Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinize yeni bir portmanto almaya karar verdiğinizde; göz önünde bulundurmanız gereken bazı konular vardır. Öncelikle mobilyanın tarzı, evinizin dekoratif özelliği, bütçeniz ve diğer aile fertlerinin istekleri bunlardan birkaçıdır. Şimdi bu faktörlere yakından bakalım:

  • İlk olarak dayanıklı ve sağlam ürünlere, kaliteli markalara yönelin. Mazello’nun web sitesinde yer alan portmantolar dayanıklı ürünlerden imal edilmiş premium ürünlerdir.
  • Portmanto mobilyalarına evinizin girişine bakan koridorda, geniş salonlu evlerde salonun koridora veya çıkışa bakan bölümünde, hol ve antre gibi alanların müsait herhangi bir yerinde yer verilebilir. 
  • Mobilyanıza yer vereceğiniz alanın maksimum yükseklik ve maksimum genişlik ölçülerini de göz önünde bulundurarak portmanto seçimi yapabilirsiniz.
  • Tarzınızı ve karakterinizi yansıtmak istiyorsanız; hoşlandığınız modellere yönelin. Fakat bunu yaparken ev halkının fikirlerini önemsemek ve ortak bir karar vermek sizin için daha iyi bir seçim olabilir.
  • Birkaç farklı üniteden (birimden) oluşan portmantolar, farklı işlevleri bir arada kullanmanıza yardımcı olur. Örneğin hem aynalı hem de dolaplı modellere yönelebilirsiniz. Bu tarz seçimler yaparak, tek bir mobilyada iki farklı mobilya işlevine sahip olabilirsiniz.

Portmanto Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Evlerinizde yer verdiğiniz mobilyaların dekorasyonu sizin için önemliyse; bazı konuları atlamamak gerektiğini hatırlatmak isteriz. Özellikle mobilyanızın üzerini hangi tür aksesuarlarla süsleyeceğinize karar vermek; genel iç mekan görünümüne büyük ölçüde katkı sağlayabilir.

Eğer duvarlarınızda koyu renk tonları hakimse; portmanto seçiminde açık renkli ürünlere yönelerek renklerin zıtlığını kullanarak görsel bir avantaj elde edebilirsiniz.

Sevdiğiniz küçük boyutlu aksesuarları (mümkünse yere düştüğünde kırılmayacak) portmantonun en üstünde veya masa bölümünde yer verebilirsiniz.

Portmantonun sağ ve sol yanına benzer tarzlara sahip ev eşyaları konumlandırarak bir set oluşturabilirsiniz. Örneğin bir abajur veya bir ayaklı lambader ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Portmanto mobilyalarınızı, koridorların mevcut genişliğinin en çok %50’sini kaplayacak şekilde kullanmalısınız. En azından geçişi kolaylaştırmak için bir diz mesafesi (ortalama 40 cm) bırakacak şekilde koridorlarda yer verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR