MZ-001-1390
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1391
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1392
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1393
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1394
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1395
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1404
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1405
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1406
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1407
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1408
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1409
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1410
ADET
Fiyat Sorunuz
MZ-001-1411
ADET
Fiyat Sorunuz
1

Giyinme Odası Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Yatak odasında dağınıklıktan sıkılanlar veya evinde giyinme odası hazırlayabilecek alanı olanlar için tasarladığımız giyinme odası dolabı modelleri ile evinizde düzenli ve hoş görünen bir oda hazırlamanız mümkün. Gardırobunuza artık eşyalarınızın sığmadığını düşünüyor ve kıyafetler, ayakkabılar, çantalar veya diğer aksesuarlarınızın düzen içerisinde görünmesini istiyorsanız giyinme odası modellerimize mutlaka göz atmalısınız.

Çeşitli boyutlarda ve işlevlerde giyinme odası modüllerimiz her eve ve odaya göre bir araya getirilebilir özelliktedir. İster giyinme odası takımı, ister modül halinde olsun mobilya tasarımcılarının hazırladığı mobilyalara hayran kalacaksınız.

Fonksiyonel Giyinme Odası Dolabı Modelleri ile Mükemmel Dizayn

Elbiseler, iş kıyafetleri, günlük kıyafetler, ayakkabılar, çantalar veya kalın kalın kazaklar derken standart elbise dolapları çoğumuz için artık yeterli gelmeyebiliyor. Bir de işin içine uzun elbiseler girdiğinde yeterli alanı olmayan dolaplarda bu elbiseleri muhafaza etmek de kırışmasının önüne geçmek de mümkün olmuyor. Sizler de tüm bunlardan şikayetçiyseniz artık kendinize bir giyinme odası tasarlamaya başlama vaktiniz gelmiştir.

Mazello mobilya mağazamızın sunduğu giyinme odası modellerini incelediğinizde geniş odalardan küçük odalara kadar her boyuttan odaya uyum sağlayacak ve aynı zamanda işlevsel tasarımlarıyla son derece kullanışlı alanlar sunacak seçeneklere rastlayabilirsiniz. Giyinme odası dolap tasarımlarımız boyutları ve kat kat çekmeceleriyle rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır.

Kıyafetlerim kırıştı, artık yeni kıyafet alamıyorum çünkü dolabımda yer yok, her ne kadar düzenli olsam da her şey her yerde gibi görünüyor diyorsanız Mazello giyinme odası dolapları ihtiyaçlarınıza hitap edecek modellerle karşınıza geliyor. Ürünlerin modül halinde olması sayesinde sahip olduğunuz alana bağlı olarak dilediğiniz modülü iptal edebilir veya birden fazla aynı modüle yer verebilirsiniz. Bu seçim tamamen ihtiyaçlarınıza ve odanızın büyüklüğüne bağlı olarak sizlerin tercihine bırakılmıştır.

Ergonomik Giyinme Odası Dolabı Modelleri ile Maksimum Alan Tasarımı

Giyinme odası dolabını yatak odasında kullanacaklar veya küçük giyinme odası tasarlayacak olanlar, Mazello mobilya mağazamızın ergonomik giyinme odası modelleri tam size göre. Bu kategoride sunduğumuz giyinme odası seçenekleri tüm kıyafetlerinizi muhafaza edecek büyüklükteyken, bulunduğu odada çok fazla yer kaplamayacak şekilde tasarlanmıştır.

Geniş depolama alanı sunan iç dizaynı sayesinde kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı rahatlıkla yerleştirebileceksiniz. Giyinme dolaplarının raf düzenlemesi ve çekmecelerinin dizaynı kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı türlerine göre ayırmanıza ve alanı verimli kullanmanıza olanak tanır. Ergonomik giyinme odası dolaplarımız sayesinde daha az yer kaplayan dolaplarda daha fazla eşyayı muhafaza edebilirsiniz.

Giyinme Odası Modelleri ve Tasarımları

Kıyafetlerin saklanması için her evde dolap, askı dolap veya şifonyer gibi alternatifler bir arada bulunur. Ancak her şeyin tek bir yerde toplanacağı giyinme odası dolabını kim hayal etmez ki! Peki, rüya gibi görünen bir giyinme odası hazırlamak imkansız mı? Mazello mobilya mağazası ile elbette hayır.

Evinizde boş bir odasında veya yatak odanızın bir köşesinde kullanabileceğiniz şık ve modern bir giyinme odası tasarımı için gerek duyabileceğiniz her şeyi sizin adınıza düşündük. Tarzınıza ve kıyafetlerinizi saklama çözümlerinize ilham verecek tasarımları bir araya getirdik.

Mazello giyinme odası mobilyaları ile yatak odanızı baştan yaratabilirsiniz. Çok çeşitli tasarımlar, renkler ve modeller arasından seçiminizi yapın ve yatak odanızı istediğiniz gibi yeniden tasarlayın. Şık ve pratik giyinme odası seçeneklerimiz ile tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olan dolap modelini bulacağınıza şüphe yok.

Köşe Giyinme Odası Modelleri

Köşe giyinme odası modellerimiz modül veya takım halinde sunulmakta ve çeşitli boyutlarıyla her odaya uyum sağlayabilmektedir. Raflar, çekmeceler, askılar gibi çeşitli düzenleme araçlarını içerisinde barındırır. Bu modeller alandan tasarruf yapmayı sağlarken bir yandan da büyük odalara özel olarak çeşitli modüller eklenerek genişletilmesi mümkündür.

Panjurlu Giyinme Odası Modelleri

Sürgülü kapaklara alternatif olarak tasarladığımız panjurlu giyinme odası dolap modelleri klasik tarzdan şaşmayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Özellikle geniş giyinme alanına sahip olanlar rahatlıkla tercih edebilirler. Panjurlu giyinme odası modellerini köşe giyinme odası takımı, boy askılı veya çekmeceli gibi tüm seçeneklerde görmek mümkün.

Panjurlu giyinme odası dolap modellerimizin kapak yüzeyi genellikle ayna ile kaplı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı modellerimiz ise yalnızca boy aynası ve camlı kapak seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur.

Boy Askılı Giyinme Odası Modelleri

Asılacak kıyafetler için tasarlanan boy askılı giyinme odası dolapları, yerleştirilecek kıyafetlere bağlı olarak farklı yüksekliklerde tasarlanmıştır. Uzun elbiseler, gömlekler veya pantolonlar için farklı modeller ve boyutlar mevcuttur. Giysileriniz için hangi uzunlukta modüle ihtiyaç duyduğunuza karar vererek sunduğumuz alternatifler arasından ihtiyaç duyduğunuzu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çekmeceli Giyinme Odası Modelleri

Giyinme odası dolaplarında çekmecelere yoğun olarak yer verdiğimiz modellerimiz ayakkabı ve çanta gibi küçük aksesuarları fazla olanlar için tasarlanmıştır. Bu modellere ek olarak çeşitli boyutlarda boy askılı giyinme odası dolaplarımızı da tercih ederek kıyafetlerinize yer açabilirsiniz. Modül halinde bulunan modelleri bir araya getirdiğinizde herhangi bir şekilde görünümü bozacak unsurlarla karşılaşmazsınız. Her biri birbiriyle uyum içinde olacak şekilde tasarlanmıştır.

Beğeninize sunduğumuz giyinme odası modelleri hem kullanışlı hem de estetik görünümü ile odanıza farklı bir hava katacaktır. Sürgülü, panjurlu, camlı ve aynalı gibi çeşitli modellerimiz arasından tarzınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz giyinme odası seçeneklerimiz kalitesiyle de uzun süre kullanabileceğiniz özelliktedir.

Giyinme Odası Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun süre kullanılacak bir tasarım olması nedeniyle giyinme odası dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken kaliteli olmasıdır. Kaliteden şaşmadan hizmet veren mobilya mağazamız en iyi malzemeler kullanarak çalışmalar yapmaktadır. Muhtemelen birkaç yıl içerisinde giyinme odası dolabınızı değiştirmek istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Bu nedenle sizler için tasarladığımız ürünlerin ömürlük olması için her şeyi önceden planlıyoruz.

Peki, giyinme odası dolabı seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Mobilya tasarımcılarımızın hazırladığı giyinme odası dolapları arasında seçim yapmadan önce hangi ürünün sizin için uygun olabileceğine karar verebilirsiniz. Çok sayıda elbiseniz, gömleğiniz ve montunuz varsa her kullanımdan sonra ütülemek zorunda kalmayacağınız boy askılı giyinme odası dolapları tam sizin göredir. İç çamaşırı, çorap ve ayakkabı gibi eşyalarınızı saklamak için ise çekmeceli giyinme odası dolap modellerimiz dikkatinizi çekebilir.

Giyinme odası dolabının boyutu da kullanılacak alana bağlı olarak önemli bir detaydır. Giyinme odası dolabını yatak odanızda mı yoksa yalnızca kıyafetlerinize ayırdığınız bir odada mı kullanmak istiyorsunuz? Seçiminiz yatak odası ise ve alanınız yeterince büyük değilse modül halindeki tasarımlarımızın boyutlarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Panjurlu giyinme odası dolap modellerimiz giyinme odası hazırlamak isteyenler için harika bir görünüm sunacaktır.

Kaliteden bahsetmişken giyinme odası dolaplarında kullanılan mobilya malzemesi de bu konuda oldukça belirleyici bir unsurdur. Masif ahşap, MDF veya yonga levha mobilya seçenekleri arasında hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih etmeniz mümkün.

Dekorasyonun göze hitap edebilmesi için giyinme odası dolaplarında renk dikkat çekici bir etmendir. Açık renklerden koyu renklere kadar çeşitli renk seçenekleri sunuyoruz. Aynalı, camlı veya boy aynalı gibi seçeneklerimiz arasından tarzınızı ve odanın bütünlüğünü tamamlayacak bir rengi tercih edebilirsiniz.

Giyinme Odası Dolabı Fiyatları

Giyinme odası dolaplarında fiyatlar fonksiyonel özelliklerine, ölçülerine ve kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Dolabın kullanılacağı oda ön planda tutularak bütçenize uygun giyinme odası dolabı modellerimiz arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

Mazello olarak sizlere en iyi hizmeti ücretsiz kurulum ve montaj ile birlikte sunuyoruz. Yapacağınız alışveriş tutarına bağlı olarak (minimum 200 TL) ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Dilerseniz kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Giyinme odası dolabı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için online mağazamızda yer alan telefon numaramızı arayabilir veya Whatsapp üzerinden ürün koduyla birlikte fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR